پایگاه خبری تحلیلی عصرقم

آخرين مطالب

درخواست‌های استاندار قم از رئیس‌جمهوری سیاسی

درخواست‌های استاندار قم از رئیس‌جمهوری
  بزرگنمايي:

عصر قم -  استاندار قم در دیدار با حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر روحانی خواستار عنایت ویژه رئیس جمهوری برای تسریع در بهره‌برداری طرح‌های نیمه‌تمام و تقویت صنعت گردشگری مذهبی دراین استان شد.

به گزارش روز سه‌شنبه روابط عمومی استانداری قم، بهرام سرمست در این دیدار با تشریح آخرین وضعیت استان در بخش‌های مختلف سیاسی، امنیتی،اجتماعی، اقتصادی و عمرانی خواستار عنایت ویژه رئیس‌جمهوری و صدور اوامر عالی ایشان برای تسریع در تکمیل و بهره‌برداری از طرح‌های نیمه‌تمام استان شد .
اهمیت توسعه زیرساخت‌های گردشگری و تقویت صنعت گردشگری مذهبی در استان قم، موضوع دیگری بود که در گفت‌وگوی استاندار با رئیس‌جمهوری مطرح شد و مورد تاکید قرار گرفت.
دکتر روحانی رئیس‌جمهوری نیز در این دیدار ضمن اشاره به اهتمام وزارتخانه‌ها در تکمیل طرح‌های استان قم ،تسریع در اجرا و بهره‌برداری از طرح قطار سریع‌السیر تهران - قم –اصفهان، همچنین نوسازی، بهسازی و توانمندسازی بافت‌های فرسوده شهر قم را مورد تأکید قرار داد .
موضوع مهم در این دیدار، توصیه رئیس‌جمهوری بر تداوم و استمرار فعالیت‌ها و تلاش‌های اثربخش استاندار قم در زمینه ایجاد تعادل و تقویت اعتدال در فضای سیاسی استان و روحیه مردم‌داری و بهره‌گیری از ظرفیت‌های ارزشمند مراجع ، علما و فضلای حوزه علمیه قم و همچنین اساتید و صاحب‌نظران دانشگاهی در پیشبرد اهداف و برنامه‌های توسعه استان بود.
در این دیدار ابتکار عمل استاندار قم در ایجاد تحرک، پویایی و توسعه فعالیت‌های اقتصادی و تولیدی به‌خصوص صدور کارت ویژه برای ملاقات صاحبان صنایع و واحدهای تولیدی بزرگ بدون وقت قبلی با استاندار موردتوجه رئیس‌جمهوری قرار گرفت و انجام اقدام‌های مشابه از سوی سایر استانداران را امری باارزش تلقی نمود .
استانداران قم ، تهران و البرز روز گذشته با رئیس جمهوری دیدار و گفت وگو کردند.
 


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield