پایگاه خبری تحلیلی عصرقم

آخرين مطالب

تقویت محمدسیما قم برای حضور در نیم فصل دوم لیگ برتر فوتسال ورزشی

تقویت محمدسیما قم برای حضور در نیم فصل دوم لیگ برتر فوتسال
  بزرگنمايي:

عصر قم - مدیرعامل باشگاه محمدسیما از تقویت این تیم برای حضور قدرتمند در نیم فصل دوم لیگ برتر فوتسال کشور خبرداد.

رسول قلی‌زاده در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: باشگاه محمدسیما برای حضور قدرتمند در نیم فصل دوم لیگ برتر فوتسال کشور، با علیرضا وفایی و سیدعلی اصغر احمدی، بازیکنانی که هر دو سابقه حضور در تیم‌های استان را داشته‌اند، قرارداد امضا کرد که در نیم فصل دوم برای تیم محمدسیما پابه توپ خواهند شد.
وی افزود: علیرضا وفایی با درک وضعیت مالی باشگاه برای ثبت قرارداد توقعات خود را پایین آورده و تا حد ممکن با باشگاه محمدسیما همکاری کرده است، ما نیز سعی بر این داریم تا توقعات وفایی را در نیم فصل دوم برآورده کنیم تا در فصل آینده نیز برای ثبت قرارداد جدید با وی به مشکل برنخوریم.
قلی‌زاده با اشاره به مشکلات مالی باشگاه محمدسیما، ادامه داد: اسپانسر کنونی باشگاه وظیفه تامین هزینه سفر تیم را دارد و در این راستا مشکلی نداریم اما برای پرداخت دستمزد بازیکنان نیاز شدید به حمایت و کمک مسئولین استانی داریم.
وی ادامه داد: برای نیم فصل دوم علاوه بر بازیکنان قید شده از بازیکنان تیم امید و جوانان خود نیز در تیم بزرگسالان استفاده خواهیم کرد و امیدواریم شرایط به گونه‌ای پیش برود که بتوانیم از آن‌ها به بهترین شیوه ممکن استفاده کنیم تا با کسب تجربه، در آینده پشتوانه خوبی برای باشگاه محمدسیما باشند.
مدیرعامل باشگاه محمد سیما در رابطه با شروع نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال و رقابت با تیم مقاومت البرز در اولین دیدار دور برگشت گفت: باشگاه محمد سیما برای نیم فصل دوم برنامه ریزی مناسبی دارد و امیدواریم با اندیشه کادر فنی در نیم فصل دوم نتایج مناسبی را کسب کنیم، تیم مقاومت نیز هر سال نمایندگان قم را به زحمت انداخته است، اما با توجه به جذب بازیکنان جدید و تمرینات انجام گرفته، امیدواریم با دست پر از زمین خارج شویم.
لازم به ذکر است، تیم محمدسیما در نیم فصل اول لیگ برتر فوتسال کشور با کسب 22 امتیاز و با چهار امتیاز کمتر از تیم صدرنشین، در رده پنجم جدول قرار گرفته است.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield