پایگاه خبری تحلیلی عصرقم

آخرين مطالب

با کسب 5 پیروزی؛

تیم تنیس روی میز قم صدرنشین جوانان و نوجوانان کشور شد ورزشی

تیم تنیس روی میز قم صدرنشین جوانان و نوجوانان کشور شد
  بزرگنمايي:

عصر قم - قم - رئیس هیئت تنیس روی میز استان قم از صدرنشینی تیم تنیس روی میز هیئت قم در رقابت های لیگ نوجوانان و جوانان کشور خبر داد.

محمد عموییان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: رقابت‌های دسته برتر تنیس روی میز نوجوانان و جوانان باشگاه‌های کشور در حالی روزهای پنج شنبه و جمعه در شهر سقز در استان کردستان برگزار شد که عنوان قهرمانی دور رفت مرحله گروهی این پیکارها برای اولین بار به تیم قم اختصاص پیدا کرد.
وی افزود: تیم تنیس روی میز استان قم در این رقابت‌ها با کسب 3 پیروزی به عنوان صدرنشین خود را معرفی کرد و سپس با 2 برد دیگر در بازی های بعدی با شایستگی قهرمانی دور رفت این مسابقات را از آن خود کرد.
رئیس هیئت تنیس روی میز استان قم گفت: در این مسابقات تیم تنیس روی میز استان قم ابتدا برابر تیم پالایش نفت آبادان 4 بر یک به پیروزی رسید و سپس با نتایج 4 بر صفر و 4 بر 3 برابر تیم‌های هیئت کردستان و پاک نژاد اسپورت تهران صاحب برد شد.
عموییان بیان داشت: پسران پینگ پنگ باز قم در چهارمین دیدار خود 4 بر 2 بر تیم هیئت کرمان غلبه کردند و سرانجام، در دیدار پنجم توانستند با همین نتیجه تیم هیئت قزوین را شکست دهند و قهرمان دور رفت گروه دوم جوانان و نوجوانان کشور شوند.
وی عنوان کرد: سید محمد موسوی، سید علی سجادیان، محمد محمدی، پرهام حکانی و پارسا نوروزی با مربیگری سید مهدی مقیمی ترکیب تیم قم در این پیکارها را تشکیل دادند و برای ورزش قم افتخار آفرین شدند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield