پایگاه خبری تحلیلی عصرقم

آخرين مطالب

مراجع عظام

برای مقاومت مقابل دشمنان باید پایه‌های وحدت را تقویت کنیم

عصر قم - قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان با بیان اینکه مردم می‌فهمند که داعش و تکفیری‌ها دشمنان بشریت هستند، گفت: باید پایه‌های وحدت را تقویت کرده تا بتوانیم در برابر دشمن مقاومت کنیم.

برای سفر به برزخ باید آماده باشیم

عصر قم - قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان سفر برزخ را بسیار طولانی دانست و افزود: باید خود را برای سفر به برزخ آماده کنیم.

مقابل هنجارشکنان باید با قاطعیت ایستاد

عصر قم - قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان با تأکید بر اینکه مشکلات اجتماعی و ناهنجاری‌های اخلاقی حتی کم آن هم برای قم زیاد است، گفت: مقابل هنجارشکنان باید با قاطعیت ایستاد.

علما باید مردمی بیندیشند

عصر قم - قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان با تأکید بر اینکه ارتباط عالم با مردم باید بیش از دیگران باشد، گفت: علما وظیفه دارند خود را به مردم جامعه نزدیک کنند و راه آن این است که مردمی بیندیشند.

آیت‌الله صافی گلپایگانی: همه به کمک مردم سیل‌زده سیستان بشتابند

عصر قم - قم – ایرنا – آیت‌الله لطف‌الله صافی گلپایگانی از مراجع تقلید در پیامی با اشاره به وقوع سیل در استان سیستان و بلوچستان از همه مسئولان و مردم خواست جهت کمک‌رسانی و رفع مشکلات مردم این استان اقدام کنند.

حوزه علمیه برای جانباختگان حادثه هوایی مراسم ترحیم برگزار کند

عصر قم - قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان ضمن تسلیت جان باختن تعدادی از مردم در حادثه سقوط هواپیما، گفت: حوزه‌های علمیه برای بزرگداشت جانباختگان حادثه هوایی مراسم ترحیم برگزار کنند.

بیات‌زنجانی: مسئولان در برابر واکنش مردم به سقوط هواپیما شنونده باشند

عصر قم - قم- آیت الله اسدالله بیات زنجانی با صدور پیامی بااشاره حادثه سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی از مسئولان خواست که در برابر واکنش‌های به حق مردم متواضع و شنونده باشند.

آیت‌الله جوادی آملی از پاسخ کوبنده موشکی به آمریکا تقدیر کرد

عصر قم - قم - آیت‌الله عبدالله جوادی آملی از مراجع تقلید، با بیان اینکه ملتی که ستم‌پذیر است پَست و فرومایه است؛ از پاسخ کوبنده موشکی سپاه پاسداران به آمریکای جنایتکار تقدیر کرد.

آیت‌الله العظمی نوری همدانی از انتقام سپاه تشکر تقدیر کرد

عصر قم - ایسنا/قم مرجع تقلید شیعیان از اقدام نیروهای هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در شلیک ده‌ها موشک به سمت پایگاه‌های نظامی آمریکا در عراق در پاسخ به شهادت مظلومانه سردار پرافتخار سپهبد پاسدار شهید حاج قاسم سلیمانی و یارانش، تقدیر کرد.

آیت‌الله نوری همدانی: سکوت در مقابل دشمن گناه است

عصر قم - قم – ایرنا – آیت‌الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید گفت: سکوت در مقابل دشمنی دشمنان اسلام و ایران گناه است و این فریاد بیدارگر که توسط امام خمینی(ره) آغازشده همچنان باید ادامه یابد.

آیت‌الله مکارم: اندیشه تکفیری ارمغانی جز کشتار و تخریب ندارد

عصر قم - قم – ایرنا – آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید بابیان این‌که امروز دنیا نسبت به مساله تکفیر آگاه شده و جهانیان از تکفیری‌ها متنفر هستند، گفت: ارمغان اندیشه تکفیر جز کشتار و تخریب چیزی نیست.

هم‌نشین نقش مؤثری در رفتار انسان دارد

عصر قم - قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان با بیان اینکه خداوند ظلم در حق دیگران را نمی‌بخشد، گفت: برای شناخت افراد باید هم نشینان وی را شناخت زیرا نقش مؤثری در رفتار انسان دارند.

تسلیت آیت الله العظمی جوادی آملی در پی درگذشت آیت الله شمس خراسانی

عصرقم- تسلیت آیت الله العظمی جوادی آملی در پی درگذشت آیت الله شمس خراسانی حضرت آیت الله جوادی آملی در پیامی, درگذشت، فقیه و اصولی وارسته آیت الله سید حسین شمس خراسانی را تسلیت گفت.

آیت‌الله صافی گلپایگانی: موسوی ‌خلخالی، عالمی متعهد و وارسته بود

عصر قم - قم- آیت‌الله لطف‌الله صافی گلپایگانی از مراجع تقلید با صدور پیامی ضمن تسلیت درگذشت آیت‌الله موسوی خلخالی از علمای مشهد، گفت: ایشان را عالمی متعهد، وارسته و دارای صفای باطن می‌دانم.

آیت‌الله موسوی ‌خلخالی، عالمی متعهد و وارسته بود

عصر قم - قم- آیت‌الله لطف‌الله صافی گلپایگانی از مراجع تقلید با صدور پیامی ضمن تسلیت درگذشت آیت‌الله موسوی خلخالی از علمای مشهد، گفت: ایشان را عالمی متعهد، وارسته و دارای صفای باطن می‌دانستم.

دیدار دو مرجع تقلید در قم

عصر قم - قم - آیت الله مکارم شیرازی با حضور در بیت آیت الله علوی گرگانی با این مرجع تقلید شیعیان دیدار و گفت‌وگو کرد.

آیت‌الله سبحانی: هفته‌ای یک حدیث حفظ کنیم

عصر قم - ایسنا/قم آیت الله سبحانی با تأکید بر اینکه هفته‌ای یک حدیث حفظ کنیم، گفت: علم‌الحدیث از زمان شهید اول و شهید ثانی به این بعد در شیعه کمرنگ شده و باید احیاء بیشتری نسبت به آن داشته باشیم.

سرچشمه بسیاری از بزه‌های اجتماعی مواد مخدر است

عصر قم - قم – ایرنا – آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید، سرچشمه بسیاری از جنایات و بزه‌های اجتماعی را مواد مخدر دانست و گفت: به لحاظ سیاسی، دشمن تلاش دارد به‌وسیله ترویج فرهنگ مواد مخدر، نیروی فعال جامعه را به نابودی بکشاند.

بیکاری عامل تشدید کننده اعتیاد در کشور است

عصر قم - قم – آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید گفت: بیکاری عامل تشدید کننده گسترش اعتیاد است که توجه به اشتغال‌زایی و مهارت آموزی به جوانان می تواند در این زمینه اثرگذار باشد.

فرهنگ ورزش باید در جامعه ترویج شود

عصر قم - قم - یکی از مراجع تقلید با بیان اینکه ترویج فرهنگ ورزش در جامعه بسیاری از بیماری‌ها از بین می‌برد، گفت: اگر ورزش در جامعه همگانی شود مراجعه به پزشکان بسیار کاهش می‌یابد.

کاری که از خون شهید برمی‌آید از باران برنمی‌آید

عصرقم- مرجع تقلید شیعه گفت: کاری که از خون شهید بر می‌آید از باران بر نمی آید، باران نهایتا این توان را دارد که آلودگی‌هایی همچون خون و بول را پاک کند اما آنچه فرقه‌های ضاله، استکبار و استعمار را پاک می‌کند، خون شهید است.

علوم انسانی باید هم‌دوش با فقه پیش برود

عصر قم - آیت الله مکارم شیرازی با اشاره بر این که تمام علوم انسانی باید همدوش با فقه پیش برود، بر لزوم وحدت و پیوند نزدیک حوزه و دانشگاه برای تحقق این مهم تاکید کرد و گفت: اساتید حوزه و دانشگاه باید با یکدیگر رابطه تنگاتنگ داشته باشند، در غیر این صورت هم حوزه و هم دانشگاه ضرر می کند.

آیت‌الله مکارم شیرازی: روحانیان سفیران سلامت جامعه هستند

عصر قم - قم – ایرنا – آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید در پیامی، با تاکید بر نقش روحانیت در ارتقای سلامت روانی جامعه گفت: به‌یقین کارهای بسیار خوبی در این عرصه انجام‌شده است ولی لازم است روحانیت و حوزه‌ها به‌عنوان سفیران سلامت در این زمینه نقش فعال‌تری داشته و در ترویج و توسعه این فرهنگ گام‌های موثرتری بردارند.

آیت‌الله مکارم شیرازی یکی از ارکان حوزه علمیه است

عصر قم - قم – ایرنا – آیت‌الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید، با اشاره به اینکه آیت الله مکارم شیرازی یکی از ارکان حوزه علمیه است، خدمات گسترده‌ این مرجع تقلید به عالم اسلام را قابل تقدیر دانست.

آیت الله علوی گرگانی: طبابت را وابسته به نظر افراد قرار ندهید

عصرقم- آیت الله سید محمدعلی علوی گرگانی از مراجع تقلید، با بیان اینکه طبابت از اصول اساسی اسلامی است گفت: برخی بزرگان ممکن است با پیوند عضو نظری مخالف و متفاوت داشته باشند ولی درخواست ما این است که کارطبابت را وابسته به نظر افراد قرار ندهید.

استفاده از ظرفیت جهانی بارگاه امام رضا(ع) برای نشر معارف دینی

عصر قم - آیت‌الله صافی گلپایگانی با بیان اینکه بارگاه ملکوتی امام هشتم(ع) مورد احترام همه مسلمانان و حتی غیر مسلمانان است، گفت: باید از ظرفیت جهانی این بارگاه ملکوتی، در جهت احیا و نشر معارف نورانی قرآن و اهل بیت علیهم‌السلام استفاده کنیم.

شیاطین با تمام توان برای اغوای جوانان به میدان آمده‌اند

عصر قم - قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان در پیامی گفت: در دوران کنونی مسلمانان مورد تهاجم فرهنگی قرار گرفته‎اند و شیاطین با تمام توان و با ابزار جدید برای اغوای جوانان به میدان آمده‌اند.

سبک زندگی ما باید برگرفته از سیره اهل بیت(ع) باشد

عصر قم - قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان با بیان اینکه روش‌های زندگی عوض‌شده است، گفت: باید سبک زندگی که اهل بیت(ع) برای ما بیان کرده‌اند را سرلوحه زندگی خود قرار دهیم.

آیت الله علوی گرگانی:ولایت مهمترین رکن دین است

عصر قم - قم- آیت الله سید محمد علی علوی گرگانی از مراجع تقلید ولایت را رکن رکین دین دانست و گفت: هیچ مساله ای در اسلام مانند ولایت اهمیت نداشته و به هیچ امری به اندازه ولایت سفارش نشده است.

علامه عاملی خدمات فراوانی به اسلام و تشیع انجام داد

عصر قم - آیت‌الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید با صدور پیامی ضمن تسلیت ارتحال آیت‌الله سید جعفر مرتضی عاملی گفت: این شخصیت محقق یکی از چهره‌های برجسته معاصر محسوب می‌شد که توانست با تالیف آثار بسیار ارزشمند، وزین و محققانه خدمات فراوانی به اسلام و تشیع داشته باشد.

آیت‌الله سبحانی: آثار علامه عاملی بسیار مفید است

عصر قم - آیت‌الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید با صدور پیامی ضمن تسلیت ارتحال آیت‌الله سید جعفر مرتضی عاملی، گفت: آثار این عالم بزرگوار بدون استثناء بسیار سودمند و مفید است.

ساير مطالب

مراسم ترحیم آیت الله حسینی شاهرودی از سوی رهبر انقلاب برگزار شد

مرحوم حسینی شاهرودی در ترویج فرهنگ اهل‌بیت(ع) آثار فراوانی بجا گذاشت

فعالان عرصه فرهنگ به منابع ادبی فاخر ایرانی توجه داشته باشند

هیچ‌کس نمی‌تواند قبله اول مسلمانان را معامله کند

برخی مسئولین، مسئله حجاب در جامعه را نادیده گرفتند

همگان موظف به همکاری با پلیس در اجرای امر به معروف هستند

سازمان تبلیغات اسلامی ضعف در تبلیغات عملی را برطرف کند

امر به معروف استثنایی ندارد

آیت الله نوری همدانی:اسلام زمینه ساز پیشرفت علوم در جهان است

مراسم گرامیداشت آیت الله بروجردی در قم برگزار شد

کاربردی کردن رشته های دانشگاهی مورد توجه وزارت علوم باشد

ترامپ سرمایه ای جز دروغ ندارد

تمام امکانات برای حل مشکلات اقتصادی و اجتماعی خوزستان بسیج شود

مراسم بزرگداشت آیت‌‌الله بروجردی برگزار می‌شود

پیام تسلیت آیت الله مکارم شیرازى در پی رحلت آیت‌الله محقق کابلى

آیت الله جوادی آملی: حج باید از مسائل سیاسی کشورها جدا شود

تشویق و تقدیر مراجع تقلید در حمایت از زندانیان جرایم غیرعمد

تاکید آیت‌الله نوری همدانی بر مجازات عامل شهادت حجت‌الاسلام خرسند

راهپیمایی روز قدس با شکوه خاصی برگزار شود

آیت الله مکارم شیرازی: ایران و ترکیه اشتراکات زیادی با یکدیگر دارند

مراسم عزاداری روز شهادت امام علی(ع) در قم برپا می‌شود

امام علی(ع) نمونه واضح و کاملی از حکومت اسلامی را عرضه کردند

کتاب شرح نهج البلاغه آیت الله جوادی آملی آماده انتشار شد

آمریكا از هر زمان دیگری درمانده ترشده است

آیت الله سبحانی: جامعه گرفتار مصرف گرایی شده است

برکت های وجودی حضرت علی(ع) برای جهانیان بازگو شود

آیت الله سبحانی: عده ای بذر یاس درجامعه می پاشند

فضای مجازی به بلای مجازی تبدیل شده است/پخش آهنگ‌های سخیف در مدارس نشان دهنده عمق خطر است

تازه‌ترین توصیه‌ی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به روزه‌داران

آیت الله مکارم:بی تفاوتی نسبت به فضای مجازی مایه تاسف است

آیا در ماه رمضان خون اهدا کنیم؟

داد مردم از گرانی بلند است/قوه قضائیه با شدت و سرعت جلوی قاچاق و سوءاستفاده های کلان را بگیرد

مسئولان امنیتی و انتظامی باید بیشتر مراقب افراد شرور باشند

انقلابی بودن مساجد باید مورد توجه باشد

هویت حوزه محفوظ باشد

دشمنان ایران و افغانستان مشترک هستند

دعوت آیت الله نوری همدانی از مردم برای شرکت در تشیع پیکر طلبه شهید

حکومت آل سعود به سمت نابودی پیش خواهد رفت

آیت الله نوری همدانی مردم را به شرکت در تشییع پیکر طلبه شهید دعوت کرد

امام زمان(عج) سرباز مصلح و مسلح به علم می‌خواهد

دریافت وجه جوایز از شرکت کنندگان مسابقات قمار است

سپاه پاسداران برابر آمریکا با اقتدار رفتار کند

حرمت مسجد باید حفظ شود

مشکل مسکن سیل‌زدگان با بودجه‌های دولتی حل نمی‌شود

ساخت و ساز در حاشیه رودخانه ها معضلی بزرگ برای کشور است

آیت الله سبحانی: خداوند سپاه را حفظ کرده است

توصیه‌های مراجع تقلید به تولیت آستان قدس رضوی/تأکید برحفظ موقوفات

اهتمام به احیا و حفظ موقوفات آستان قدس

غرب اخلاق را فدای مادیات کرده است/ تأکید بر پاسخ به شبهات قرآنی

اقدام نابخردانه آمریکا ذره ای از محبوبیت سپاه کم نمی کند

اعلام اقدامات آیت الله نوری همدانی درمناطق سیلزده

اجازه آیت الله جوادی آملی برای پرداخت ثلث سهمین به سیلزدگان

اگر می‌توانستم خودم در صحنه کمک‌رسانی به سیل‌زدگان حاضر می‌شدم

همه مردم به هر نحو ممکن به سیل زدگان کمک کنند

مردم به اندازه توان خود به سیل‌زدگان کمک کنند

مومنین مجاز هستند نصف سهم امام را به سیل زدگان اختصاص دهند

توسعه روابط با همسایگان بر اساس احترام متقابل تقویت شود

ظریف با آیت الله نوری همدانی دیدار کرد

دیدار ظریف با آیت‌الله صافی گلپایگانی

آیت الله نوری همدانی با آیت الله صافی گلپایگانی دیدار کرد

علما به عنوان مرزبانان دین مقابل شیاطین دنیا ایستاده‌اند

جوانان با قرآن مأنوس باشند

آیت الله نوری همدانی با آیت الله شبیری زنجانی دیدار کرد

دشمنان از برادری میان ایرانیان خارج از کشور منقلب می‌شوند

شهدا شاهرگ انقلاب اسلامی هستند

موقوفات حوزه علمیه احیا شود/ تأکید بر مبارزه با موقوفه‌خواری

وقف پشتوانه‌ای برای توسعه اسلام است

حمایت آیت الله نوری همدانی از بیانیه گام دوم

بانک‌ها مطابق با نظر مراجع تقلید عمل کنند/ دریافت دیرکرد حرام است

زندگینامه شخصیت‌های برجسته شیعه در قالب "گلشن ابرار" رونمایی شد

دروس آیت الله جوادی آملی تا اطلاع ثانوی تعطیل است

آیت الله عیسی قاسم با آیت الله صافی گلپایگانی دیدار کرد

عمر پربرکت آیت الله مؤمن در راه خدمت به مردم و تربیت شاگردان گذشت

آیت الله مکارم شیرازی: سفرهای خارجی در ایام نوروز کاهش یابد

تقویت بنیه دفاعی و نظامی کشور مبنای قرآنی دارد

اساس نظام اسلام بر اقتدار استوار است

نیروهای مسلح باید به پیشرفته ترین تسلیحات دفاعی مجهز باشند

پایان عمر وهابیت نزدیک است/عربستان زادگاه تروریسم تکفیری است

هر قطره خون فرزندان رشید ملت موجب عزت و اقتدار کشور ایران می‌شود

حوزه کتابخانه شبانه روزی داشته باشد

آیت الله مکارم شیرازی:تندروها مردم را از انقلاب جدا می کنند

تقدیر آیت الله مکارم شیرازی از حضور مردم در راهپیمایی22بهمن

بریدن سر کودک معصوم نشان دهنده خوی خشونت و بی منطقی وهابیون است

آیت الله نوری همدانی: مردم ولایتمدار ایران اسلامی همیشه مقابل دشمن ایستاده اند

آیت الله فاضل لنکرانی: مردم با تمام وجود از انقلابشان دفاع می‌کنند

تاکید مراجع تقلید برحضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن

انتقاد از سکوت مجامع بین المللی نسبت به شهادت کودک شیعه در مدینه

حضور در راهپیمایی 22 بهمن وظیفه ای اجتماعی است

می توانیم مشکلات کشور را با اتکاء به دین حل کنیم/ عزیزان دانشگاهی و حوزوی «دانش» را با «کار» همراه کنند

مسئولان در 40 سال گذشته با صمیم دل خدمت کردند

قم| آیت‌الله علوی گرگانی: آمریکا و غرب شبانه‌روز برای زمین‌گیر کردن انقلاب طرح و برنامه دارند

شخصیت انسان در گرو میزان تفکر اوست

می‌ترسم به جایی برسیم که فقط فرهنگ غربی ترویج شود

یقه دانه درشت‌ها را بگیرید

تلاش دشمنان برای بدبین کردن مردم نسبت به انقلاب

سیاست های دنیایی را نباید به حج ارتباط داد

همکاری ادیان توحیدی راهکار مقابله با دشمنان است

مجلس به مشکلات مردم بیشتر توجه کند

آرمان های انقلاب باید در عمل اجرایی شود

مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی ضمانت اجرایی قوی می خواهد

حوزه بیکار نبوده و نیست/دستاوردهای حوزه اطلاع‌رسانی شود

بدحجابی فاجعه ای بزرگ در ایران است

جای منبرهای اثرگذار خالی است

تأکید مراجع تقلید بر ارتقاء وضعیت فرهنگی، اقتصادی و عمرانی قم

بزرگداشت ارتحال آیت الله فاضل لنکرانی(ره) برگزار می‌شود

مسئولان در تخصیص اعتبارات ویژگی های قم را درنظر بگیرند

بداخلاقی و غارتگری فرهنگی غده بدخیم جهان کنونی است

توافق پرسپولیس با ماریو بودیمیر بلند قامت

عکس: تیپ جالب فرهاد مجیدی در اولین تمرین استقلال

کامنت غیرمنتظر جپاروف درباره نیامدن به استقلال

روایت آیت الله نوری همدانی ازحماسه 19 دی

انقلاب اقتصادی، مشکلات کشور را حل می کند

آیت الله مکارم شیرازی: مرجعیت حذف شدنی نیست

تکیه به توانمندی‌های داخلی ضامن حفظ اقتدار کشور است

جنجال جدید در پرسپولیس: منشا می تواند یک طرفه فسخ کرده و شکایت کند!!

حسین حسینی خیال استقلالی ها را راحت کرد! عکس

شرط پرسپولیس برای دادن منشا به ذوب آهن

حمله هواداران پرسپولیس به عرب: تو استقلالی هستی!

واکنش به خرید منشا و خریبین توسط استقلال!

چه شد که گادوین منشا از چشم برانکو افتاد؟

ترابزون اسپور تانک استقلال را میخواهد!

آشنایی با مارتین فورکل مربی جدید تیم استقلال و دستیار شفر

جهاد و شهادت قدرت منطقه‌ای ایران اسلامی را افزایش داده است

فعالیت برای تأمین سلامت جامعه، نوعی جهاد و خدمتی بسیار بزرگ است

شرط پرسپولیس برای فروش منشا اعلام شد

آخرین تهدید جپاروف توسط استقلال

اخراج گادوین منشا از پرسپولیس !

اولین واکنش شفر به مربی شدن فرهاد مجیدی در استقلال

فوری: فرهاد مجیدی مربی استقلال شد

کار خطرناک پرسپولیس مانند استقلال!

مذاکره مخفیانه استقلال با 3 مهاجم بصورت همزمان

علیرضا حقیقی جانشین علیرضا بیرانوند در پرسپولیس

مذاکره پرسپولیس با مهاجم 196 سانتی متری وردربرمن و لستر

پست معنادار سید حسین حسینی در اینستاگرام! عکس

برنده مسابقه هیجان انگیز راجر فدرر با سرنا ویلیامز که بود؟

برانکو این مدل بازیکنان را برای پرسپولیس می خرد + نگاهی به خرید های چندسال اخیر وی

سورپرایز استقلال برای هوادارانش

خریدار جوان و میلیاردر باشگاه استقلال کیست؟

اولین خرید پرسپولیس 6 ماهه قرارداد بست

چالش دشوار اما لذتبخش برانکو برای نیم فصل دوم!

پیام آیت الله نوری همدانی به همایش بزرگداشت مرحوم پرورش

گرانی‌ها به شدت مردم را آزار می‌دهد/انتقاد از کند بودن روند رسیدگی به پرونده‌های قضایی

پرسپولیس با اولین بازیکن جدید خود به توافق رسید

منتظر بمب های پرسپولیس باشید؛ توافق با 2 لژیونر, سومی هم در راه است!

ترفند عجیب یک بازیکن برای پیوستن به استقلال

شرط ساده شارلوا برای بازگشت امید نورافکن به استقلال!

اصلاح فضای مجازی در دستور کار دولت قرار بگیرد

پیام تسلیت آیت الله مکارم شیرازی در پی ارتحال آیت الله هاشمی شاهرودی

بمب احتمالی پرسپولیس: قوچان نژاد چقدر به کار پرسپولیس می آید؟

مهم ترین چالش‌ها و آسیب‌های متوجه نظام اسلامی از منظر آیت‌الله مکارم شیرازی