آخرين مطالب

علمي

سومین پیش‌نشست رویداد چاره‌جو برگزار شد

عصر قم - ایسنا/قم سومین پیش‌نشست "رویداد چاره‌جو" با محوریت "صنعت چاپ، بسته‌بندی و نشر" در جمع دانشجویان رشته‌های هنری مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی برگزار شد.

همه در پیشگیری از ایدز نقش داریم

عصر قم - مدیرگروه پیشگیری و مبارزه با بیماریهای مرکز بهداشت استان قم گفت: همه ما با آگاهی، افزایش اطلاعات و خودمراقبتی بیشتر، در پیشگیری از ایدز سهیم هستیم.

سرطان پستان شایع‌ترین سرطان میان بانوان قمی است

عصر قم - قم- کارشناس برنامه سلامت زنان مرکز بهداشت قم گفت: شایع‌ترین سرطان میان بانوان قمی، سرطان پستان است که برخلاف تصور عام، یک بیماری قابل‌پیشگیری می‌باشد.

ملت ایران با بصیرت راه خود را از اغتشاشگران جدا کردند

عصر قم - زنجان - معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور گفت: اغتشاشات اخیر دارای یک طراحی پیچیده بود و طی آن عوامل نفوذی بدخواهان نظام، زمینه‌های اغتشاش را به وجود آوردند که مردم ایران با بصیرت و آگاهی، راه خود را از این افراد جدا کردند.

35 درصد مراجعه‌کنندگان به مرکز ناباروری ریحانه بیمارستان فرقانی قم صاحب فرزند می شوند

عصر قم - قم- مسئول واحد مامایی مرکز درمان ناباروری ریحانه بیمارستان فرقانی قم گفت: نتیجه درمان 30 تا 35 درصد مراجعه‌کنندگان به مرکز ناباروری ریحانه بیمارستان فرقانی قم که در سیکل‌های درمان ناباروری قرار گرفته اند، مثبت بوده و زوجین صاحب فرزند شده‌اند.

نگهداری 120هزار نمونه خون بندناف در رویان

عصر قم - ایسنا/قم مسئول واحد پردازش خون بندناف رویان گفت: بانک خون بندناف رویان در قالب شرکت فناوری بن‌یاخته‌های رویان از سال 84 تا به امروز فعالیت دارد که در این زمان 120هزار نمونه در این مرکز جمع‌آوری شده است.

یونان معبر فلسفه است نه مبدا آن / منتظر واقعی جهانی فکر می‌کند

عصر قم - آیت‌الله جوادی آملی گفت: مگر می‌شود آدم جهانی باشد و قمی فکر بکند و نداند که در دنیا کانت و دکارت و هایدگر چه گفته‌اند؟ منتظر واقعی کسی نیست که جهانی حرف می‌زند و قمی فکر می‌کند بلکه کسی است که جهانی حرف می‌زند و جهانی فکر می‌کند.

عدم شناخت کافی؛ آفت زندگی مشترک

عصر قم - یک کارشناس خانواده و ازدواج گفت: زوجیت اعتبار قانونی نیست بلکه یک توانمندی و مهارت است که طرفین باید در خود افزایش دهند.

چرا باید خون اهدا کنیم؟

عصر قم - ایسنا/قم شاید با تبلیغات گسترده و گوناگون به این فکر افتاده باشید که چرا باید خون اهدا کنید و خونی که اهدا می‌کنید تا چه میزان اهمیت می‌تواند داشته باشد...

سیستم‌های آموزشی در گردونه ناکارآمدی/ «فناوری» گمشده نظام آموزشی

عصر قم - قم - متولیان عرصه علم و فناوری ضمن تأکید بر ناکارآمدی سیستم‌های آموزشی فعلی، تأکید کردند: مقاومت برخی مسئولان حوزه آموزش، سبب محدود شدن کارآفرینی و مهارت افزایی دانش پذیران شده است.

دانشگاه‌های تک‌جنسیتی در تعالی جامعه اثرگذار هستند

عصر قم - ایسنا/قم رییس دانشگاه حضرت معصومه(س) گفت: دانشگاه تک جنسیتی اگر به صورت هدفمند و با برنامه‌ریزی دقیق و جامع فعالیت کند و نقش خود را که تربیت زنان و دختران شایسته طبق الگوهای متعالی دینی ایفا کند، در رشد و تعالی معنوی جامعه و تحقق یک مدینه فاضله بسیار راهگشا و موثر است.

کیفی‌سازی دانشگاه‌ها در دستور کار وزارت علوم است

عصر قم - قم – وزیر علوم، تحقیقات وفناوری، با تاکید بر کیفیت افزایی درحوزه آموزش‌های دانشگاهی و ماموریت گرا کردن دانشگاه‌ها گفت: کیفی سازی دانشگاه‌ها در دستورکار وزارت علوم است و لازمه کیفی سازی، داشتن امکانات آموزشی، تجهیزات و استفاده از اساتید مجرب و باتجربه می‌باشد.

3 طرح عمرانی با حضور وزیر علوم در قم کلنگ زنی و بهره برداری شد

عصر قم - قم - 2 طرح عمرانی و زیرساختی دانشگاهی با اعتبار 41 میلیارد ریال روز شنبه با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در دانشگاه قم افتتاح و کلنگ آغاز عملیات عمرانی مجموعه رفاهی فرهنگی پردیس خواهران دانشگاه قم به زمین زده‌شد.

جایگاه آموزش عالی درکشور ارتقا یافته‌است

عصر قم - قم – رئیس دانشگاه قم، گفت: وزارت علوم گام‌های بسیار خوبی برای ارتقای جایگاه آموزش‌عالی درکشور برداشته‌است که این موجب شده که تا جایگاه آن درکشور نسبت به گذشته ارتقا یابد.

وزیر علوم: شبکه علمی میان دانشگاه‌های کشور ایجاد می‌شود

عصر قم - قم - وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ، ایجاد شبکه علمی در استان‌ها را از جمله برنامه‌های این وزارتخانه دانست و گفت: محوریت این شبکه با دانشگاه‌های مادر هر استان شکل می‌گیرد و با اتصال تمام مراکز آموزش عالی به یکدیگر استفاده بهینه از امکانات، حذف موازی کاری ها، کاهش هزینه‌ها و ماموریت محور شدن دانشگاه محقق می‌شود.

دانشگاه‌های کشور باید با تحولات علمی منطبق شوند

عصر قم - ایسنا/قم وزیر علوم گفت: دنیا در حوزه علوم و تحقیقات به سرعت در حال تحول است و ما نیز باید با این تحولات همراه شویم، در غیر این صورت در سالیان آینده دانشگاه‌های کشور در چند علم و رشته عقب افتاده فعالیت خواهند کرد که باعث بی‌انگیزگی جوانان می‌شود.

رویکرد دانشگاه‌ها باید رفع مشکلات صنعت و تولید کشور باشد

عصر قم - ایسنا/قم وزیر علوم با بیان اینکه در شرایط فعلی کشور که در تحریم امکانات و تجهیزات صنعتی و فناورانه قرار داریم، ظرفیت دانشگاه‌ها سرمایه بزرگ کشور است، گفت: دانشگاهیان و محققین باید فعالیت خود را در جهت رفع مشکلات تولید و صنعت کشور قرار دهند.

فعالیت‌های جهاد دانشگاهی بر اساس قطع وابستگی به بیگانگان است

عصر قم - ایسنا/قم رئیس جهاددانشگاهی قم با اشاره به فعالیت‌های جهاددانشگاهی در کشور، عنوان کرد: اهم فعالیت‌های جهاد دانشگاهی بر اساس خودکفایی کشور و قطع وابستگی به بیگانگان است که تاکنون موفق عمل کرده است و بدون وابستگی به دولت، اقدامات مفید و موثری را سطح کشور انجام داده است.

خدمات جهاددانشگاهی برای کشور راهگشا است

عصر قم - ایسنا/قم آیت الله علوی گرگانی عنوان کرد: خدمات جهاد دانشگاهی می‌تواند برای مردم و کشور راهگشا باشد و در این راه تلاش‌های جهادگران قابل تقدیر است.

استاد پیشکسوت دانشگاه فرهنگیان درگذشت

عصر قم - ایسنا/قم استاد و پیشکسوت علمی "محمد جعفر نجفی علمی" پس از سال‌ها تحمل رنج بیماری، صبح امروز بر اثر کهولت سن، در قم دعوت حق را لبیک گفت.

بساط دلال‌گری اعضای بدن در کشور جمع شده‌است

عصرقم- رئیس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری‌های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تاکید بر اینکه امکان توریست درمانی در حوزه پیوند عضو وجود ندارد، گفت: بساط خرید و فروش و دلال گری اعضای بدن افراد زنده در کشور جمع شده‌است.

آیا اهدای خون برای زنان آسیب‌زا است؟

عصر قم - معاون اداره کل انتقال خون استان قم با تشریح نحوه اهدای خون توسط بانوان، گفت: زنان یکی از جمعیت‌های سالم و مناسب برای اهدای خون هستند و می‌توانند جزو اهداکنندگان مستمر خون باشند اما متاسفانه به دلیل باورهای غلطی که وجود دارد، زنان آمار بسیار پایین در اهدای خون دارند.

قم نخستین پایلوت استانی نظام استانداردسازی محصولات دانش بنیان شد

عصر قم - قم - با اعلام معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، پارک علم و فناوری با همکاری اداره کل استاندارد استان قم پایلوت مرحله دوم اجرای نظام استانداردسازی محصولات و خدمات دانش بنیان خواهد بود.

راهی برای علم به احکام شریعت جز اجتهاد وجود ندارد

عصر قم - یک استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه دریافت و ابلاغ وحی بر عهده پیامبر خاتم بوده و تماما به درستی انجام گرفته است، گفت: اما در مرجعیت دینی که بخشی از آن بر عهده ما بود نتوانستیم آموزههای دینی را با زبان و بیانی شیوا و درست ارائه دهیم، جزئیات احکام را مطرح کنیم و شیوه عمل کردن به دستورات قرآن را به طور جزئی آموزش دهیم.

ازآمادگی برای تولید برق خورشیدی تا انعقاد قرارداد با دانشگاه‌های قم

عصر قم - قم – ایرنا – آمادگی برای ساخت نخستین شهرک تولید برق خورشیدی کشور، محاسبه برچسب انرژی ساختمان‌های اداری و عمومی، ساخت شهرک‌های کفش و پوشاک، ایجاد 6 هزار مترمربع فضای مسقف در حرم مطهر، نصب تابلوهای روزشمار برای طرح‌های عمرانی، بهره‌برداری از 5 طرح صنعت برق و راه‌اندازی 10 پل عابر پیاده مکانیزه؛ از اخبار هفته گذشته قم بود.

قرارداد 25 طرح میان دانشگاه‌ها و صنعت قم به امضا رسید

عصر قم - قم – ایرنا – رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم،‌ تعامل شکل گرفته میان مراکز علمی و صنعتی استان را کم نظیر دانست و گفت: قرارداد 25 طرح مورد نیاز صنعت استان میان دانشگاه‌های مادر قم و واحدهای صنعتی به امضا رسیده‌است.

مبتلایان به اوتیسم روبه افزایش است

عصر قم - معاون امور توان‌بخشی اداره کل بهزیستی گفت: امروزه تعریف اوتیسم گسترده‌تر شده و تعداد مبتلایان اوتیسم نیز روبه افزایش است.

روزگار سخت اقتصاد نرم‌افزاری/ مشکلات نبود قانون کپی رایت

عصر قم - قم - تعدادی از فعالان حوزه نرم افزار ضمن انتقاد از ناملایماتی که اقتصاد مرتبط با حوزه نرم‌افزاری را تحت تأثیر قرار داده، گفتند: ورود دولت به فعالیت اقتصادی یک اشتباه جبران ناپذیر است.

توسعه قم با کمک مراکز علمی شتاب می‌گیرد

عصر قم - قم - یکی از ظرفیت‌های مهم قم برای طی کردن سریع‌تر مسیر پیشرفت، داشتن مراکز علمی و دانشگاه‌های متعدد است که در صورت استفاده درست از این قابلیت، هرکدام قدرتمند دراین مسیر حرکت می‌کنند.

قرارداد 20 طرح میان دانشگاه‌ها و صنعت قم به امضا رسید

عصر قم - قم – ایرنا – رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم،‌ تعامل شکل گرفته میان مراکز علمی و صنعتی استان را کم نظیر دانست و گفت: قرارداد 20 طرح مورد نیاز صنعت استان میان دانشگاه‌های مادر قم و واحدهای صنعتی به امضا رسیده‌است.

مراکز توانبخشی و نگهداری سالمندان قم باید توسعه پیدا کند

عصر قم - قم - مدیرکل بهزیستی قم با اشاره به فعالیت سه مرکز شبانه روزی و همچنین روزانه خدمات دهی و نگهداری سالمندان در این استان گفت: توسعه مراکز نگهداری و ویزیت توانبخشی سالمندان قم ضروری است.

تحصیل دانشجویان از 20 کشور جهان در دانشگاه ادیان و مذاهب

عصر قم - رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب با بیان اینکه 390دانشجوی خارجی از 20کشور جهان از جمله کشورهای اروپایی در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند، گفت:دانشگاه ادیان و مذاهب جایی برای پذیرفتن و گفت‌وگو با همه ادیان است و علاوه بر آن پیام اسلام را به بشریت می‌رساند.

دانشگاه ادیان و مذاهب پیام اسلام را به بشریت می‌رساند/تحصیل دانشجویان از 20 کشور جهان

عصر قم - رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب با بیان اینکه 390دانشجوی خارجی از 20کشور جهان از جمله کشورهای اروپایی در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند، گفت: : دانشگاه ادیان و مذاهب جایی برای پذیرفتن و گفت‌وگو با همه ادیان است و علاوه بر آن پیام اسلام را به بشریت می‌رساند.

101 تفاهم نامه میان دانشگاه ادیان و مراکز علمی دنیا امضا شده‌است

عصر قم - قم – ایرنا – رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب با اشاره به امضای 101 تفاهم نامه با دانشگاه ها و مراکز علمی معتبر دنیا، گفت: 457 هیات از 53 کشور جهان در این دانشگاه حضور یافته اند، ضمن اینکه 45 سفیر کشورهای خارجی از این دانشگاه بازدید و از نزدیک با فعالیتهای این دانشگاه آشنا شده‌اند.

ساير مطالب

نخستن مدرسه تابستانی حقوق پارلمانی در قم آغاز به کار کرد

سرخوردگی و خشم، ارمغان باور به شانس/هیچ چیز اتفاقی نیست

آغاز سال تحصیلی حوزه‌های علمیه/استفاده بیش از 8هزار مرتبه آیات قرآن در متون حوزه

"دیباچه‌ای بر مردم سالاری دینی و توسعه سیاسی" منتشر شد

"اندیشه سیاسی امام خمینی" منتشر شد

29 میلیارد ریال تسهیلات حمایت از واحدهای فناوری قم تخصیص یافت

50 کلاس درس به ظرفیت آموزشی پردیسان قم افزوده می‌شود

از تحقیقات درمان سرطان سینه تا تاثیر کلم قمری بر ماندگاری سلول‌های بنیادی

ششم محرم به نام علامه سید رضی در تقویم ثبت شود

دکتر قدیر سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قم شد

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قم منصوب شد

«محمدرضا قدیر» سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قم شد

کودکانِ افسرده چه نشانه هایی دارند؟

پیوست اطلاع رسانی؛ پلی برای ارتباط و سدی در برابر تخریب

پنج هنرستان به مجموعه آموزشی قم اضافه می‌شود

ضرورت استفاده از ظرفیت رسانه ها برای توسعه فناوری / فراخوان جشنواره فیلم کوتاه نوآوری و فناوری

گردهمایی «سیاستگذاران علمی و هنری جریان اربعین» در قم برگزار شد

تعالی اخلاقی در محیط‌های علمی، اولویت فعالیت‌های فرهنگی جهاد دانشگاهی قم

درج لینک «ایتا»، صفحه اینستاگرام دانشگاه قم را مسدود کرد

درج لینک «ایتا»، صفحه اینستاگرام دانشگاه قم را مسدود کرد

پذیرش 3هزار و 995نفر در دانشگاه جامع علمی کاربردی قم

در زمینه درمان و دارو در حد مطلوبی قرار داریم/ضرورت تغییر باور مردم در حوزه سلامت

ارایه خدمات جهاددانشگاهی قم به نمازگزاران جمعه

نمازگزاران جمعه با شرایط واقعی منابع آب استان آشنا شدند

ارائه کلیه تکنیک های روز دنیا در مرکز درمان ناباروری جهاددانشگاهی قم

آغازدوره ایران شناسی دانشگاه ادیان با حضور دانشگاهیان خارج از کشور

حضور جهاد دانشگاهی در طرح رقابت در خدمت

حریم رودخانه سلمان قم به پسماندهای صنعتی آلوده‌شده است

آموزش 800 تن از عوامل فضای سبز قم برای مدیریت آب

برگزاری اولین دوره اصول عملکرد و تعمیر تجهیزات دندان‌پزشکی در قم

کسب 28 مدال دانشجویان قم در المپیاد ورزشی دانشگاه‌های کشور

18 کانون هلال‌احمر در دانشگاه‌های قم ایجاد شد

هدف از انجام کارهای جهادی رسیدن به جایگاه والای انسانیت است

راه‌اندازی سامانه گردشگری سلامت قم توسط جهاد دانشگاهی

راه‌اندازی سامانه گردشگری سلامت قم توسط جهاد دانشگاهی

جهاددانشگاهی مجموعه‌ای پویا و متفکر است

جهاددانشگاهی وابسته به هیچ حزبی نیست

جهاددانشگاهی؛ سمبل حرکت علمی برای رسیدن به قله‌های افتخار

فعالیت‎های جهاددانشگاهی در مسیر ولایت است

سایه عرش خداوند برای کسی که واسطه ازدواج شود/200 مورد همسان‌گزینی در ستاد ازدواج دانشگاه قم

جامعه‌پردازی و تمدن‌سازی با جهاددانشگاهی تکمیل می‌شود/ جهاددانشگاهی به علوم‌انسانی ورود کند

رویش نهال جهاد دانشگاهی در زمین انقلاب اسلامی

بهره‌مندی 20هزار نفر از دوره‌های آموزشی جهاد دانشگاهی قم

حضور پررنگ جهاد دانشگاهی در دانشگاه‌های قم

افزایش نرخ موفقیت در مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی قم

حضور 3138 داوطلب در آزمون استخدانی آتش‌نشانی در قم

آزمون استخدامی آتش‌نشانی در قم برگزار شد

هدف از انجام کارهای جهادی رسیدن به جایگاه والای انسانیت است

جهاد دانشگاهی یک مجموعه انقلابی و توانمند است/ حمایت استانداری از اقدامات نوآورانه

موفقیت 50درصدی درمان در مرکز درمان ناباروری جهاد قم/مراجعه بیماران از سراسر جهان به این مرکز

حضور پررنگ جهاد دانشگاهی در دانشگاه‌های قم

جهاددانشگاهی؛ سمبل حرکت علمی برای رسیدن به قله‌های افتخار

فعالیت‎های جهاددانشگاهی در مسیر ولایت است

جهاددانشگاهی وابسته به هیچ حزبی نیست

آثار بنیاد قم‌پژوهی مرجع تحقیقات علمی پیرامون قم است

نیاز قم به انجام پژوهش در حوزه سرطان/ تلاش برای تشخیص سریع بیماری

شیرمادر؛ مایعی بی‌نظیر در آفرینش

جهاددانشگاهی مجموعه‌ای پویا و متفکر است

علت عدم وزن گیری کودکان شیرخوار چیست؟

طرح گردشگری سلامت؛ راهی برای جلوگیری از دخالت دلالان در ارائه خدمات درمانی

درمان ناباروری می‌تواند هسته مرکزی فعالیت جهاد دانشگاهی قم باشد

برگزاری بیش از 318کارگاه در مرکز آسیب های اجتماعی جهاد دانشگاهی قم

درصد بالای موفقیت عمل IVF در مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی قم/ زوج های نابارور ناامید نباشند

ایران جزو 10 کشور اول جهان در دانش جداسازی سلولی است

ذخیره سازی 125هزار نمونه خون بندناف در کشور/ درمان بیماری‌ها و سرطان‌های خون با خون بندناف

درصد بالای موفقیت عمل IVF در مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی قم/ زوج های نابارور ناامید نباشند

جهاد دانشگاهی به دنبال برنامه‌های بی‌ثمر نیست

افتتاح شعبه جهاد دانشگاهی در دانشگاه صنعتی قم

هیچ دانشجویی، بیکار از دانشگاه صنعتی قم خارج نخواهد شد

شرکت‌های فناور چراغ راه رونق تولید هستند

همایش بین‌المللی "بازاندیشی آرای شهید مطهری در مواجهه با مسائل روز" فراخوان داد

بیهقی برجسته بود که تاریخش برجسته شد

جهاد دانشگاهی به تولید علم بومی در کشور ورود می‎کند

افتتاح 2 مرکز تخصصی در حوزه کارآفرینی تا پایان سال98/جهاد دانشگاهی در تحقق بیانیه گام دوم تکلیف حضور دارد

تشکل‌های مردمی زیست محیطی با مشکلات آبی استان آشنا شدند

وظیفه دانشگاه‌ علمی کاربردی تربیت "شخصیت تولیدگر" است

وظیفه دانشگاه‌ علمی کاربردی تربیت "شخصیت تولیدگر" است

وجود 105هزار جلد کتاب تخصصی در کتابخانه دانشگاه ادیان و مذاهب

جایگاه قم از بعد علمی و پژوهشی در سطح بین الملل مغفول مانده است

آیت الله اعرافی عضو هیات امنای دانشگاه قم شد

انتخاب مدیر روابط عمومی جهاددانشگاهی قم به عنوان روابط عمومی برتر

انگیزه و تلاش موئلفه‌های مشترک جهاد دانشگاهی و پارک علم و فناوری

چهارمین دوره مدارس تابستانی سلامت و دین در قم آغاز به کار کرد

ارزیابی عملکرد باعث ارتقا سطح کیفی کارکنان و مدیران می‌شود

لزوم انجام ارزیابی و توسعه شایستگی کارکنان و مدیران

دانشگاه باید دانشجوی ماهر و توانمند تربیت کند

هشت دستگاه شتاب‌نگار جدید در قم راه‌اندازی می‌شود

لزوم استفاده از ظرفیت‌های علمی و فناوری در سیاست گذاری کلان استان قم

قالب جدید پایگاه اینترنتی مرکز تحقیقات علمی حکومت اسلامی رونمایی شد

تغذیه غلط؛ عامل تغییر ذائقه کودکان

3478 تَن در مراکز دولتی فنی و حرفه ای قم آموزش مهارتی گذراندند

برگزاری طرح غنی‌سازی اوقات فراغت با ارائه 37 رشته آموزشی در قم

محصولات علمی و پژوهشی حوزه به خوبی معرفی نمی‌شود

آمادگی دانشگاه ادیان و مذاهب برای پذیرش دانشجو/ فعالیت 46 رشته در دانشگاه

مرکز تخصصی تربیت مبلغ آمریکای لاتین دانش‌پژوه می‌پذیرد

حضور مسئولان دانشگاه ادیان و مذاهب در ایسنای قم

"پست مدرنیسم و نظریه پردازان آن" منتشر شد

تکنیک های معتبر علمی، می تواند کودک آزاری را افشاء کند

ارتباطی میان خروجی‌ دانشگاه‌ها و نیازهای جامعه وجود ندارد

دانشگاه صنعتی قم بین المللی می شود

اخذ رتبه علمی-پژوهشی مجله فقهی «تا اجتهاد»

سه کارخانه تولید گیاه دارویی در قم فعال است

جشنواره «سیره امام رضا(ع)؛ آموزه‌ها و کارکردها» برگزار می‌شود

9 کارگروه برای ارتباط مستمر صنعت و دانشگاه در قم تشکیل شد

موفقیت 45درصدی درمان ناباروری در جهاد دانشگاهی قم

لزوم استفاده از نخبگان دانشگاهی در کارگروه‌های استانی

300 تفاهم نامه میان استارتاپ ها در قم به امضا رسید

رونمایی از سه اثر علمی در زمینه روش‌شناسی فقهی

با تکیه بر توان نخبگان متعهد، موجبات رونق اقتصادی فراهم می شود

نخبگان ایثارگر حافظان دستاورد شهدا هستند

فعالیت سه مرکزارائه خدمات به مبتلایان اتیسم در استان قم

نمک عامل مهم در ابتلا به پرفشاری خون

دانشگاه قم یک دانشگاه در حال توسعه است و باید تقویت شود

تحصیل 600دانشجوی خارجی در دانشگاه قم

تحول علوم انسانی در دانشگاه‌ها جدی‌تر گرفته شود

ایران در نانو فناوری و علوم سلولی جزو 10 کشور اول جهان است

تجربیات طرح‌های بی‌ثمر اشتغالزایی مد نظر قرار گیرد

سوق دادن علوم دانشگاهی به سمت حل مشکلات کشور

وزیر علوم :35 هزار دانشجوی بورسیه در دانشگاه ها تحصیل می کنند

طرح توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار در قم کلید خورد

لزوم بهره‌مندی از ظرفیت خیرین در آموزش عالی

وزیر علوم: جایگاه علمی ایران در دنیا شناخته شده است

وزیر علوم وارد قم شد

لزوم آشنایی مردم آفریقای جنوبی با فرهنگ و تمدن ایرانی

تعامل دانشگاه قم و دانشگاه‌های آفریقای جنوبی، زمینه‌ساز پیشرفت‌های علمی

راهکارهای برون رفت از بحران صنایع آلاینده در قم

راه‌اندازی سامانه گردشگری سلامت استان قم توسط جهاد دانشگاهی

دانشگاه‌های قم با نظام کارآفرینی بیگانه هستند/ نخبگان حمایت شوند

جهاددانشگاهی بازوی توانمند اجرای طرح های بزرگ کشور است

اقدامات مسئولانه جهادگران تحسین برانگیز است

بررسی زمینه‌های همکاری جهاددانشگاهی و دانشگاه ادیان و مذاهب

برگزاری جشنواره تابستانه مهارت توسط جهاد دانشگاهی قم

برخی واژگان فرهنگستان زبان و ادب فارسی از نظر مردم شبیه شوخی است

بسیج ملی کنترل فشار خون در ایجاد جامعه با نشاط موثر است

گرمازدگی در تابستان را جدی بگیرید

تحصیل 695هزار دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی کشور

دانشگاه علوم پزشکی قم مدرسه تابستانی «سلامت و دین» برپا می‌کند

جهاددانشگاهی بهترین مرکز برای اجرای ماموریت‌های بزرگ کشور است

طرح سنجش پایه اولی‌ها از 25 خردادماه در قم اجرا می‌شود

احیاء و تعادل بخشی منابع آب، نیازمند عزمی ملی و فرابخشی است

قم میدان دار تحقق وحدت صنعت و دانشگاه

تأسیس رشته‌های فقه قانون و مطالعات حقوقی پارلمان

شناسایی هزار و 729 استعداد برتر در حوزه‌های علمیه

پیش‌نویس نقشه جامع مدیریت اسلامی تدوین شد

400 پایگاه تابستانی آماده غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان قمی است

دانشگاه ادیان و مذاهب به فروش می‌رسد

12 عنوان کتاب از منابع جشنواره کتابخوانی رضوی در قم به خط بریل تبدیل شد

انتشار کتاب "حمایت از کالای ایرانی" توسط جهاد دانشگاهی واحد استان قم

آیین نامه اجرایی مجمع مشورتی دانشگاهیان استان قم تدوین شود

جهان اسلام در اشغال افکار غیر وحیانی است