پایگاه خبری تحلیلی عصرقم

آخرين مطالب

جهاد دانشگاهی به دنبال برنامه‌های بی‌ثمر نیست علمی

جهاد دانشگاهی به دنبال برنامه‌های بی‌ثمر نیست
  بزرگنمايي:

عصر قم - رییس جهاد دانشگاهی قم گفت: جهاد دانشگاهی در دانشگاه‌ها به دنبال برگزاری برنامه‌های فرهنگی بدون ثمر که تنها وقت را پر می‌کند نیست و بنای فعالیت تاثیرگذاری مناسب بر دانشجویان است.
به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، محمد حیدری صبح امروز در نشست امضا تفاهم نامه با دانشگاه صنعتی قم عنوان کرد: نشاط و جوانی سیستم دانشگاه صنعتی همانند جهاد دانشگاهی است و روحیه امید در مجموعه دانشگاه صنعتی قم کاملا مشهود است.
وی افزود: رهبر معظم انقلاب به بهانه‌های مختلف از جهاد دانشگاهی تمجید می‌کند و در دیدار اخیر رهبر انقلاب با ائمه جمعه، بر استفاده دولت و بخش‌های مختلف کشور از ظرفیت جهاددانشگاهی و نیروهای آن تاکید ویژه‌ای کردند.
رییس جهاد دانشگاهی قم بیان کرد: حضور جهاد دانشگاهی در دانشگاه سبب افزایش نشاط و توانمندی دانشجویان و همچنین ارتباط بهتر دانشجویان با دانشگاه خواهد شد.
وی ادامه داد: جهاد دانشگاهی در راستای اهداف و برنامه‌های دانشگاه فعالیت خواهد کرد و هیچ برنامه‌ای بدون مجوز دانشگاه اجرا نخواهد شد.
حیدری تصریح کرد: جهاد دانشگاهی در دانشگاه‌ها به دنبال برگزاری برنامه‌های فرهنگی بدون ثمر که تنها وقت را پر می‌کند نیست و بنای فعالیت تاثیرگذاری مناسب بر دانشجویان است تا شاهد فضای فرهنگی و آموزشی بهتری در دانشگاه باشیم.
وی اضافه کرد: خبرگزاری ایسنا به عنوان یک خبرگزاری دانشجویی ظرفیت بسیار مناسبی برای انعکاس فعالیت‌های پژوهشی و آموزشی دانشگاه‌ها دارد و می‌توان از این ظرفیت برای انعکاس دستاوردهای فرهنگی، آموزشی و پژوهشی استفاده کرد.
رییس جهاد دانشگاهی قم اظهار کرد: سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی قم در حال فعالیت است و به دلیل امتیاز بالایی که دارد بسیاری از پژوهشگران مایل هستند که دستاوردها و کتب خود را در انتشارات جهاد دانشگاهی به چاپ برسانند و در این زمینه می‌توانیم با دانشگاه صنعتی فعالیت داشته باشیم.
وی گفت: با همکاری و حمایت‌های معنوی بخش‌های مختلف دانشگاه و جهاد دانشگاهی امیدواریم فضای دانشجویی و دانشگاه بهبود پیدا کند.
در ادامه این نشست، علی حسینی معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی قم بیان کرد: جهاد دانشگاهی یک مرکز رشد و شکوفایی و میز ایده در دانشگاه‌ها دارد که در دانشگاه قم در حال اجرا است و این طرح می‌تواند با همکاری باشگاه توانمندسازی استارتاپ‌های دانشگاه صنعتی در راستای توانمندسازی و حمایت دانشجویان اجرایی شود.
وی افزود: همچنین در سال تحصیلی آینده می‌توان با همکاری دانشگاه، باشگاه دانشجویان را در راستای بهبود فضای دانشجویی احداث کرد.
حسینی عنوان کرد: آموزش‌های جهاد دانشگاهی شغل محور، مهارت محور و پروژه محور است تا آموزش‌ها کاربردی ارائه شود و ثمره داشته باشد.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield