پایگاه خبری تحلیلی عصرقم

آخرين مطالب

مسئولین در هر جایگاهی باید به نحو احسن خدمت کنند سیاسی

مسئولین در هر جایگاهی باید به نحو احسن خدمت کنند
  بزرگنمايي:

عصر قم - رییس دفتر رییس قوه قضاییه در قم گفت: مسئولان در هر جایگاهی که قرار دارد باید به بهترین نحو خدمت کنند و وظیفه خود را به بهترین شکل انجام دهند.
 حجت الاسلام و المسلمین عبدالمجید یزدی صبح امروز در آیین تکریم و معارفه رییس کل دادگستری قم عنوان کرد: حجت السلام خلیلی 14سال در دادگستری استان قم زحمت کشیدند و با مدیریت مناسب توانستند ارتباط بسیار خوبی بین دستگاه قضایی و مدیران استان ایجاد کردند.
وی افزود: حجت الاسلام خلیلی نیز مدت بسیاری در دادگستری خراسان رضوی مشغول خدمت بودند و با تجربه بسیار خوب، باعث ایجاد برکات زیادی شدند و امیدواریم حضور ایشان در استان قم نیز مانند گذشته اثرات بسیار خوبی را برجای بگذارد.
معاون فرهنگی دادگستری قم بیان کرد: هرکسی در هر جایگاهی که قرار دارد باید به بهترین نحو خدمت کند و وظیفه خود را به بهترین شکل انجام دهد؛ خدمت به خلق همانا خدمت به حق است و نباید از مسئولیت شانه خالی کرد.
وی ادامه داد: در تمام امور، باید اقدامات هم کامل و درست باشد و هم در انجام آن اخلاص وجود داشته باشد تا کارها به ثمر بنشیند و اثر گذار باشد.
رییس دفتر رییس قوه قضاییه در قم با بیان اینکه همه مردم و مسئولان در برابر شهدا مسئولیت داریم، گفت: انقلاب اسلامی گنجی است که با خون بیش از 225هزار شهید به دست ما رسیده است و مسئولین باید با خدمت صادقانه درصدد رفع کاستی‌ها باشند تا این انقلاب به دست صاحب اصلی خود حضرت صاحب الزمان(عج) برسد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield