پایگاه خبری تحلیلی عصرقم

آخرين مطالب

با اعلام سرمربی تیم ملی صورت گرفت؛

حضور 3 فوتسالیست قمی در اردوی تیم ملی بزرگسالان ورزشی

حضور 3 فوتسالیست قمی در اردوی تیم ملی بزرگسالان
  بزرگنمايي:

عصر قم - قم - با اعلام سرمربی تیم ملی، 3 فوتسالیست قمی به اردوی تیم ملی بزرگسالان فراخوانده شدند.

به گزارش خبرنگار مهر ، سیدمحمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان اسامی بازیکنان دعوت شده به چهارمین اردوی آمادگی تیم ملی در سال جاری را به شرح زیر اعلام کرد که در میان دعوت شدگان نام 3 بازیکن قمی به چشم می‌خورد.
این 3 فوتسالیست قمی در قالب 3 تیم مختلف به تیم ملی دعوت شده‌اند که سهم تیم فوتسال سوهان محمد سیما، نماینده قم در لیگ برتر فوتسال یک نفر است و مهدی فتحی فوتسالیست جوان قمی برای نخستین بار به تیم ملی دعوت شده است.
همچنین میثم ایلانلو بازیکن قمی تیم فوتسال ارژن شیراز و طاها نعمتیان بازیکن قمی تیم سن ایچ ساوه بازیکنان دیگری هستند که به مرحله جدید تیم ملی فوتسال دعوت شده‌اند البته در این فهرست بازیکنان اصلی تیم ملی و چهره‌های باتجربه و نامدار حضور ندارد و این اردو به منزله میدان دادن به چهره‌های جوان برای حضور در جمع بزرگان است.
اردوی تیم ملی فوتسال بزرگسالان روز جمعه اول شهریور آغاز می‌شود و حضور این 3 بازیکن قمی مهر تاییدی بر ظرفیت غنی فوتسال قم است. این در حالی است که بازیکنان قمی دیگری نیز شایستگی حضور در این اردو را داشتند.
در لیگ برتر فوتسال ایران، تیم سوهان محمد سیمای قم در جایگاه سوم قرار دارد و به جز یک بازیکن، سایر بازیکنان این تیم بومی هستند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield