پایگاه خبری تحلیلی عصرقم

آخرين مطالب

اقدامات سربازان گمنام امام زمان(عج) موجب حیرت دشمن شده است گفتگو

اقدامات سربازان گمنام امام زمان(عج) موجب حیرت دشمن شده است
  بزرگنمايي:

عصرقم- حجت الاسلام و المسلمین رضا کرمی پور بیان کرد: سربازان گمنام امام زمان(عج) خنثی کنندگان توطئه های دشمنان اسلام و انقلاب در شرایط خفا و پنهانی اند و کسی از کارها و فعالیت های آنان خبردار نمی شود.
وی افزود: فعالیت آنان اهمیت بسیاری دارد و اقدامات به هنگامشان دشمن را در انجام توطئه های خود ناکام گذاشته، اما این تلاش ها آنقدر مخلصانه و مظلومانه است که به دور از نگاه ها صورت می گیرد و مردم به دلیل رعایت مسائل امنیتی از آن مطلع نمی شوند.
وی ادامه داد: سربازان گمنام امام زمان(عج) با پیروی از مولای خویش که در عصر غیبت دور از نظر ها امر عالم را هدایت می کند، تمام فعالیت های خود را برای حفظ و حراست از اسلام و انقلاب، در گمنامی و با سختی بسیار انجام می دهند اما حاصل کار آنان برای همه ملموس است.
کرمی پور گفت: به همین دلیل است که مردم در شرایط عادی از تلاش ها و زحمات سربازان گمنام امام زمان(عج) مطلع نمی شوند تا زمانی که برخی از این اقدامات از طریق رسانه ها برای مردم بازگو شود.
وی بیان کرد: سربازان گمنام امام زمان(عج) تلاش می کنند تمام اقدامات خود را در عین محرمانه بودن، با رعایت موازین شرع، اخلاق و قانون اسلامی انجام دهند و این تفاوت مهم آنان با سایر دستگاه های امنیتی جهان است.
وی ادامه داد: حجم کارهای انجام شده توسط آنان برای حفظ امنیت و آرامش جامعه بسیار زیاد است اما به دلیل محرمانه بودن نمی توان تمام این اقدامات را برای مردم بیان کرد و همین مساله نشانی بر مظلومیت و فداکاری این عزیزان است.
 وزارت اطلاعات مجموعه ای برآمده از انقلاب اسلامی است و نهادی است که امام راحل فعالان در این وزارتخانه را افرادی متدین، متعهد و روحانی دانستند؛ همچنین رهبر انقلاب اسلامی از این عزیزان به عنوان زحمتکش ترین و دلسوزترین ماموران و مسئولان دستگاه اداری نظام یاد کردند و تعبیر سربازان بی نام و نشان و ناشناخته درباره این افراد را تعبیر درستی دانستند.
نگاهی به کارنامه درخشان مجاهدان خاموش پس از چهار دهه تلاش گویای پرونده روشن و درخشان این مجموعه در تقابل با گروهک های تروریستی و معاند و عناصر وابسته به غرب است.
تلاش های مجاهدانه این عزیران موجب شناسایی به موقع تهدیدات و دسیسه های براندازانه دشمنان و ناکامی آنها در دست یابی به اهدافشان شده است.
نیمه شعبان میلاد منجی عالم حضرت مهدی (عج) روز سربازان گمنام امام زمان نامگذاری شده است.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield