پایگاه خبری تحلیلی عصرقم

آخرين مطالب

تلاش برای حضور فوتبال قم در لیگ دسته دوم کشور ورزشی

تلاش برای حضور فوتبال قم در لیگ دسته دوم کشور
  بزرگنمايي:

عصرقم- کریم بهرامی اظهار داشت: بر اساس نظر مدیرکل ورزش و جوانان قم مبنی بر ضرورت حضور تیمی از قم در لیگ‌های معتبر فوتبال کشور موضوع حضور یک تیم قمی در لیگ دسته دوم در حال پیگیری است و جلساتی در این زمینه برگزار شده است.

وی افزود: در زمینه حضور در لیگ دسته دوم، آنچه اهمیت دارد تأمین منابع مالی است. با یک اسپانسر صحبت کرده‌ایم و این حامی مالی جلسه‌ای را نیز با مدیر کل ورزش و جوانان قم داشته است و منتظر پاسخ قطعی او هستیم.

رئیس هیئت فوتبال استان قم گفت: حضور در لیگ دسته دوم را اقدامی مثبت می‌بینم به شرطی که همه جوانب آن را در نظر بگیریم به طوری که هم بتوانیم منابع مالی آن را تأمین کنیم و هم به طور واقع بینانه نسبت به امور فنی آن اقدام کنیم تا مشکلاتی که در گذشته در مورد تیم وحدت در لیگ 2 و نیز تیم صبای قم در لیگ دسته اول رخ داد تکرار نشود.

بهرامی بیان داشت: امسال تیم فوتبال سرخ پوشان نماینده قم در زیر گروه لیگ دسته سوم کشور است و به عنوان قهرمان فصل گذشته لیگ برتر فوتبال قم، در این مسابقات دارای حق حضور است اما نبود حامی مالی همواره مانع بزرگی برای حضور تیم‌های قهرمان استان در لیگ 3 بوده است.

وی عنوان کرد: اعتقاد دارم حضور تیم سرخ پوشان در لیگ 3 می‌تواند یک فرصت برای فوتبال قم باشد زیرا تیمی در اختیار است که از مزیت تماشاگر بهره‌مند است، پشتیبان و ریشه دارد و می‌تواند فرصتی مناسب و جایگاهی در حد و اندازه داشته‌های فوتبال قم باشد اما حضور این تیم در زیر گروه لیگ 3 تا زمانی که اعتبار مالی مورد نیاز این تیم تأمین نشود ممکن نیست.

رئیس هیئت فوتبال استان قم در مورد تعیین تکلیف مالکیت امتیاز نماینده قم در لیگ برتر فوتسال تصریح کرد: در این زمینه همکاری خوبی صورت گرفت و باید از امیر آقایی که در این زمینه برای حفظ منافع ورزش قم مساعدت کرد قدردانی کنم. امیدوارم هیئت مدیره تیم سوهان محمد سیما با همیاری بتوانند فصل خوبی برای نماینده فوتسال قم رقم بزنند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield