پایگاه خبری تحلیلی عصرقم

آخرين مطالب

رئیس هیئت بدمینتون قم در گفتگو با مهر:

بدمینتون بازان قم از امروز در اراک به میدان می‌روند ورزشی

بدمینتون بازان قم از امروز در اراک به میدان می‌روند
  بزرگنمايي:

عصر قم - قم - رئیس هیئت بدمینتون استان قم اعلام کرد بدمینتون بازان قم از امروز چهارشنبه در مسابقات رنکینگ بزرگسالان کشور در بخش مردان در اراک به میدان می‌روند.

محمد حسن حسین زاده  اظهار داشت: در آغاز رقابت بدمینتون بازان قم در مسابقات رنکینگ بزرگسالان کشور در اراک تیم منتخب بدمینتون قم که از استخوان بندی نفرات تیم هیئت قم در لیگ دسته اول کشور استفاده می‌کند امروز وارد مسابقات می‌شود.
وی افزود: در نقطه آغازین این پیکارها و در بخش سینگل یا یک نفره ، سجاد ترابی از قم با علی مسعودی از یزد، نعیم موسوی از قم با محمد چهار مالی از فارس و علیرضا افکانه از قم با امید ادیبی از اصفهان مسابقه می‌دهند.
رئیس هیئت بدمینتون استان قم گفت: محسن صادقیان بدمینتون باز باتجربه قمی نیز در دور اول استراحت دارد و دور دوم با سعید عباس پور از البرز روبرو خواهد شد و محسن دادستان از قم با امید مرادی از سیستان بلوچستان دیدار می‌کند.
حسین زاده بیان داشت: در مسابقات بخش دوبل یا دو نفره )، 3 تیم دو نفره از قم با حریفان پیکار می‌کنند که تیم قم متشکل از سجاد ترابی و علیرضا افکانه باتیم ابراهیم بصیری و محسن پور از خوزستان مسابقه خواهد داشت.
وی عنوان کرد: همچنین تیم بدمینتون قم متشکل از نعیم موسوی و عرفان نوری با تیم سجاد دلیانی و عرفان فتحیان از مرکزی و دیگر تیم بدمینتون استان قم متشکل از محسن صادقیان و محسن دادستان با تیم نیما جباری و میکائیل مرعی از خراسان رضوی پیکار می‌کند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield