پایگاه خبری تحلیلی عصرقم

آخرين مطالب

برگزاری مسابقات ووشوی جام رمضان در قم ورزشی

برگزاری مسابقات ووشوی جام رمضان در قم
  بزرگنمايي:

عصرقم- جواد محمدزاده اظهار داشت: با فرا رسیدن ماه مبارک رمضاین، هیئت ووشو استان قم در نظر دارد یک دوره مسابقات قهرمانی استان قم با گرامیداشت ماه رمضان در مورخ 20 اردیبهشت‌ماه برگزار کند که این مسابقات در بخش پایه در نظر گرفته شده است.

وی افزود: مسابقات ووشوی جام رمضان در 2 رده سنی نونهالان و نوجوانان در خانه ووشو برگزار می‌شود که طی آن برترین‌های ووشوی قم در این 2 رده سنی که مهم‌ترین رده‌های سنی ما هستند به تفکیک وزن با هم رقابت می‌کنند.

محمدزاده با اشاره به برگزاری مجمع سالیانه هیئت ووشوی استان قم گفت: این مجمع با حضور علی‌نژاد رئیس فدراسیون ووشو برگزار شد و گزارش مربوط به عملکرد ووشوی قم در سال 97 ارائه و صورت امور مالی هیئت ووشو نیز در اختیار اعضای مجمع سالیانه قرار گرفت.

وی بیان داشت: طی مراسمی نیز از مدال آوران ووشوی قم در سال 97 تجلیل به عمل آمد به طوری که در این مراسم جمعی از مسئولان فدراسیون و اداره کل ورزش و جوانان و خانواده ووشوی قم حضور داشتند و برترین‌های ووشوی قم مورد تقدیر قرار گرفتند.

رئیس هیئت ووشوی استان قم عنوان کرد: در سال 98 حضور ووشوی قم در عرصه مسابقات و لیگ‌ها تقویت می‌شود و با توجه به ارتقای 10 پله‌ای جایگاه ووشوی قم نسبت به سال 96، تلاش ما بر این است که سیر صعودی ووشوی قم باز هم ادامه داشته باشد و این مهم با حمایت مربیان و ورزشکاران و مسئولان ورزش استان امکانپذیر خواهد بود.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield