پایگاه خبری تحلیلی عصرقم

آخرين مطالب

فوتبال قم در حال نابودی است ورزشی

فوتبال قم در حال نابودی است
  بزرگنمايي:

عصر قم -
نماینده بازیکنان فوتبال استان قم با تاکید براینکه فوتبال قم در حال نابودی است، گفت: در این برهه باید تصمیمی قاطع از سمت رئیس هیئت فوتبال اتخاذ شود تا تمام دستگاه های ورزشی استان در صدد احیا و تقویت تیم های پایه فوتبال قم باشند.
به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، مسعود ابرقویی در نشست سالیانه هیئت فوتبال استان قم گفت: در خصوص واگذاری تیم صبا به استان قم از ابتدا سازماندهی منسجمی وجود نداشت و اساسا مدیریت این باشگاه مشخص نبود.
وی با بیان اینکه انتظار می رفت از قبل واگذاری این تیم به استان قم شاهد اتفاقات خوبی از جمله پیشرفت فوتبال استان باشیم، افزود: نتایج به دست آمده در فوتبال قم حاکی از عدم صحت این واگذاری است.
ابرقویی با اشاره به اینکه بخش‌های دولتی نمی‌توانند کمکی به ورزش حرفه‌ای کنند، عنوان کرد: در بحث خصوصی سازی فوتبال استان به دلیل شرایط اقتصادی موجود، عملا جذب حامیان مالی امری غیر ممکن است و انتظار می رود فدراسیون فوتبال تدبیری بیندیشد تا با هم افزایی بخش های مختلف ورزش و سیاست‌گذاران استان از جمله استانداری و اداره کل ورزش و جوانان و هیئت فوتبال، فوتبال استان را احیا کرد.
بازیکن سابق تیم صبای قم درخصوص واگذاری تیم صبا به هیئت فوتبال خاطر نشان کرد: هیئت فوتبال وظیفه تیم داری ندارد و این کار اشتباهی محرزی بود که در زمان مدیر کل سابق صورت گرفت.
ابرقویی با تاکید براینکه فوتبال قم در حال نابودی است، گفت: در این برهه باید تصمیمی قاطع از سمت رئیس هیئت فوتبال اتخاذ شود تا تمام دستگاه های ورزشی استان در صدد احیا و تقویت تیم های پایه فوتبال قم باشند.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield