پایگاه خبری تحلیلی عصرقم

آخرين مطالب

مدیرکل ورزش و جوانان قم:

اصرار داشتیم تاج در مجمع سالیانه هیات فوتبال قم حضور یابد ورزشی

اصرار داشتیم تاج در مجمع سالیانه هیات فوتبال قم حضور یابد
  بزرگنمايي:

عصر قم - مدیرکل ورزش و جوانان قم با اشاره به برنامه ریزی برای برگزاری مجمع سالیانه هیات های ورزشی قم گفت: با وجود اینکه رئیس فدراسیون فوتبال فرصت و تمایلی برای حضور در مجمع فوتبال قم نداشت، اصرار داشتیم تاج در این مجمع حضوریابد.
رسول منعم  برگزاری مجامع سالیانه هیات های ورزشی را از جمله مفاد اصلی اساسنامه این هیات هادانست و افزود: یکی از برنامه های مهم در دستور کار اداره کل ورزش و جوانان استان، برگزاری مجمع سالیانه هیات های ورزشی با حضور رئیسان فدراسیون های مربوط است.
وی با بیان اینکه برگزاری مجمع های سالیانه به صورت هدفمند و برنامه ریزی شده ابتکار استان قم دانست و گفت: برگزاری مجمع سالیانه هیات های ورزشی در کشور کمرنگ و به صورت تشریفاتی تبدیل شده است که این روند به ابتکار قم تغییر یافت به گونه ای که در هفته های گذشته 8 مجتمع با حضور رئیسان فدراسیون در این استان برگزار شد.
وی ادامه داد: ریاست مجامع هیات های ورزشی را رئیس فدراسیون و نائب رئیس این مجمع را مدیرکل ورزش و جوانان استان به عهده دارد که در این مجامع وضعیت فعلی، عملکرد گذشته و برنامه های آینده هیات های ورزشی مورد بحث، بررسی و تبادل نظر قرار می گیرد و در صورت نیاز تصمیم لازم در این زمینه گرفته می شود.
منعم با اشاره به برگزاری مجمع سالیانه فوتبال و حواشی پیرامون آن، افزود: با وجود اینکه رئیس فدراسیون فوتبال نه فرصت داشت و نه علاقه مند بود تا در مجمع سالیانه هیات فوتبال قم شرکت کند، ولی به دلیل اینکه اصرار داشتیم تا این مجمع با حضور مهدی تاج رئیس فدارسیون برگزار شود، چندین نوبت در هفته های گذشته با این فدراسیون مکاتبه شد.
وی ادامه داد: در پاسخ یکی از این نامه ها، اختیار برگزاری این مجمع به اداره کل به عنوان نائب رئیس مجمع فوتبال واگذار شد که ما نپذیرفتیم و سرانجام با اصرار ما رئیس فدراسیون در اقدامی کم سابقه در مجمع سالیانه هیات فوتبال استان حضور یافت.
مدیرکل ورزش و جوانان قم با اشاره به دلیل برگزاری این مجمع بدون حضور خبرنگاران نیز افزود: رئیس فدراسیون به عنوان رئیس مجمع به دلایل مصالحی و احتمال اینکه ممکن است مذاکرات اولیه در این مجمع با حساسیت هایی همراه باشد، تصمیم گرفت که این مجمع بدون حضور خبرنگاران برگزار شود.
منعم ادامه داد: پس از مذاکرات و گزارش هایی که صورت گرفت، ادامه فعالیت رئیس فعلی هیات فوتبال قم مورد رای گیری قرار گرفت که برای اطمینان، علاوه بر رای گیری به صورت شفاهی، رای گیری به صورت کتبی نیز انجام شد و سرانجام کریم بهرامی با 7 رای موافق در مقابل 6 رای مخالف در سمت خود ابقا شد.
وی هدف از برگزاری این مجامع هیات های ورزشی را بررسی عملکرد اجرایی و مالی و همچنین برنامه های سال حاری این هیات های دانست وگفت: در این نشست ها که با حضور نخبگان و مربیان و قهرمانان هر رشته برگزار می شود، مسائل پیرامون هیات به صورت تخصصی بررسی و ابعاد مختلف آن ارزیابی می گردد.
منعم ادامه داد: مجامع سالیانه هیات ها ورزشی از نظر فنی بالاتری و معتبرترین نشست هیات ها در سطح استان است که تاکنون اهتمام جدی در تشکیل این مجامع در کشور وجود نداشت و استان قم پرچم دار احیای این مجمع ها در سطح ملی است که در این مدت کوتاه دستاوردها و بازخوردهای خوبی نیز داشته است.
مدیر کل ورزش و جوانان قم، شفاف سازی، پاسخگویی و بازنگری در برنامه ها را از جمله اهداف و دستاوردهای برگزاری این مجمع ها دانست و اظهار داشت: این مجمع های فرصتی برای پاسخگویی و شفاف سازی هیات های ورزشی است که نقش تعیین کننده در مسیر پیش روی، پیشرفت و توسعه هیات ها دارد.
وی با تاکید بر اهمیت افراد حاضر در مجمع سالیانه هیات های گفت: مراقبت لازم صورت گرفته تا اعضای این مجمع توسط هیات ها به گونه ای هماهنگ شده نباشد و کسانی در این مجمع ها حضور و حق رای داشته باشند که علاوه بر تاثیرگذاری دارای حق قانونی برای شرکت در مجمع باشد.
مجمع سالیانه هیات فوتبال قم روز دوشنبه هفته جاری در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد.
43 هیات ورزشی زیر نظر اداره کل ورزش و جوانان قم فعالیت می کنند.
7404/ 6133/


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield