پایگاه خبری تحلیلی عصرقم

آخرين مطالب

رئیس هیئت دو و میدانی قم به مهر خبر داد؛

اعزام 3 نماینده دو و میدانی قم به مسابقات دانش آموزان جهان ورزشی

اعزام 3 نماینده دو و میدانی قم به مسابقات دانش آموزان جهان
  بزرگنمايي:

عصر قم - قم - رئیس هیئت دو و میدانی استان قم از اعزام 3 نماینده دو و میدانی قم به مسابقات دانش آموزان جهان در کرواسی خبر داد.

علی رضایی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در ادامه حضور دو و میدانی کاران قمی در میادین بین المللی اعزام 3 نماینده از استان قم جهت حضور در مسابقات دانش آموزان جهان در کرواسی در دستور کار قرار گرفته است.
وی افزود: این مسابقات روزهای 25 و 26 اردیبهشت در شهر اسپیلت کرواسی برگزار خواهد شد و از استان قم مهدی رضایی در مواد 100 متر و رله امدادی و علی قاسم بابایی در مواد 100 متر و پرش طول و رله امدادی حضور دارند و من نیز به عنوان سرمربی این تیم را همراهی خواهم کرد.
رئیس هیئت دو و میدانی استان قم گفت: تیم ملی دو و میدانی دانش آموزان پسر و دختر ایران بامداد دوشنبه ایران را به مقصد کرواسی ترک خواهند کرد و امید زیادی داریم که دو و میدانی قم از مدال‌های این مسابقات سهم داشته باشد.
رضایی بیان داشت: حضور تیم‌های دو و میدانی قم در لیگ‌های پایه کشور و نیز شرکت در لیگ طلایی و مسابقات قهرمانی کشور همانند سال گذشته، امسال نیز با قدرت انجام خواهد شد و در صدد تکرار اتفاقات خوش سال گذشته برای دو و میدانی قم هستیم.
وی عنوان کرد: قم در مسابقات دو و میدانی قهرمانی آسیا نماینده‌ای نداشت اما در آینده فرصت‌های مناسبی برای عرض اندام دو و میدانی کاران قم در میادین معتبر خارجی ایجاد خواهد شد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield