عصر قم

آخرين مطالب

شهرداری تهران

پیاده راه های منطقه ۱۵ بهسازی می شود

عصر قم - عملیات بهسازی و مرمت پیاده راه های معابر هفتگانه منطقه ۱۵ به مساحت ۲۹ هزار و ۷۰۵ متر مربع طی چهار سال گذشته در راستای ارتقای نشاط و سرزندگی فضاهای شهری جنوبشرق تهران انجام شد.

بازپیرایی عرصه فضای سبز مراکز آموزشی منطقه ۱۵

عصر قم - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۱۵ از اجرای عملیات بازپیرایی فضای سبز ۲۱ مدرسه در نواحی هفتگانه منطقه ۱۵ در طرح استقبال از مهر خبر داد.

ضرورت خدمت رسانی به شهروندان بدون تعطیل کردن شهر در شرایط کرونایی

عصر قم - شهر: شهردار تهران گفت: در شرایط کرونایی نیازمند خدمات فاصله گذاری اجتماعی هستیم تا شهر را زنده نگه داریم و آن را تعطیل نکنیم. باید بتوانیم با ایجاد شرایط خاص خدمت رسانی و فاصله گذاری اجتماعی مناسب، امور مختلف و خدمت رسانی های متعدد در شهر مانند سینماها و مدارس را ادامه دهیم.

اقدامات ترافیکی منطقه ۴ در آستانه سال تحصیلی جدید

عصر قم - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۴ گفت: میادین، معابر و کوچه های منتهی به مدارس مناسب سازی و ایمن سازی شده و برای سال تحصیلی جدید در صورت برگزار شدن کلاس ها به صورت حضوری آماده است.

برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس در منطقه ۱۳ اعلام شد

عصر قم - در راستای تاکیدات شهردار تهران در ترویج فرهنگ دفاع مقدس، ده ها برنامه متنوع از جمله یادواره شهدا و نمایشگاه دفاع مقدس همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس درمحلات سیزده گانه منطقه ۱۳ برگزار می‌شود.

واکسیناسیون نیروهای آتش نشانی رو به پایان است

عصر قم - شهر: سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران درخصوص روند واکسیناسیون نیروهای آتش نشانی گفت: تزریق دُز دوم حدود هزار نفر باقی مانده است که در حال انجام است و فرآیند واکسیناسیون رو به پایان است.

بهره مندی ۱۲ هزار شهروند از دوره های آموزش مجازی سلامت محور

عصر قم - معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه۲ گفت: به منظور افزایش آگاهی، ارتقاء سواد سلامت و کیفیت زندگی شهروندان، دوره های آموزشی مجازی "سلامت محور" برگزار و ۱۲ هزار شهروند تحت آموزش قرار گرفتند.

هنوز مشکل جریمه تردد برون شهری تاکسی‌های فرودگاه حل نشده است

عصر قم - شهر: همزمان با شیوع ویروس کرونا و اجرای طرح جامع محدودیت‌های کرونایی در صورت خروج خودروها از شهرهای قرمز و جریمه تردد در جاده‌های فرعی و بین شهری، تاکسی‌های فرودگاه با اینکه جزو وسایل حمل و نقل عمومی بشمار می‌روند اما همچون خودروهای شخصی مشمول جریمه تردد بین شهری می‌شوند.

مسائل زیست محیطی از مهم ترین مطالبات شهروندان تهرانی است

عصر قم - همواره مسائل زیست محیطی در آیات و روایات مورد اهمیت بوده و همیشه بر حفظ و حراست از آن سفارش شده است. محیط زیست یکی از دغدغه های جهان امروز است و همانطور که در اصل پنجاهم قانون اساسی اشاره می‌شود منابع زیست محیطی در زندگی امروزه شهروندان اهمیت زیادی دارد و بن مایه حرکت در مسیر توسعه پایدار هست.

تاکید امیر عبداللهیان بر ترویج روحیه مقاومت در برنامه های فرهنگی شهرداری

عصر قم - حجت الاسلام و المسلمین میثم امرودی، رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه کشورمان در محل این سازمان دیدار و گفت و گو کرد.

سفارش ۲۰۰ میلیارد تومانی مترو برای خرید تجهیزات مورد نیاز

عصر قم - شهر: شرکت بهره‌برداری مترو، سفارشی به ارزش ۲۰۰ میلیارد تومان برای خرید تجهیزات مختلف مانند سیگنالینگ ناوگان، برق، تاسیسات و مخابرات ثبت کرده است تا خرید این تجهیزات از سوی شرکت سرمایه‌گذاری شهر انجام شود که بخشی از آن به مناقصه عمومی گذاشته شده است.

گرمخانه خاوران، چهره واقعی فقر در تهران

عصر قم - مددجوی گرمخانه است و سالهاست از همسرش جدا شده و حالا دندان هایش خراب است. معاون شهردار تهران به او وعده درمانش را می دهد به شرط آن که سر خانه و زندگی اش بازگردد.

برگزاری باشکوه ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس در منطقه ۴

عصر قم - شهردار منطقه ۴ با اشاره به ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس گفت: همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس ویژه برنامه های مختلفی در ۲ بخش نمایشگاهی و فرهنگی با مشارکت سپاه محمد رسول الله(ص) و ناحیه مقاومت بسیج کربلا برگزار می شود.

اتمام واکسیناسیون کارکنان، خانواده ها و پیمانکاران منطقه ۷

عصر قم - در راستای حفظ سلامت کارکنان مجموعه شهری و خانواده هایشان برای مقابله با ویروس کرونا، مرحله اول واکسیناسیون شامل کارمندان و نیروهای خدماتی به همراه خانواده های آنها و پیمانکاران معاونت ها در منطقه ۹ با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام شد.

اتمام واکسیناسیون کارکنان، خانواده ها و پیمانکاران منطقه ٩

عصر قم - در راستای حفظ سلامت کارکنان مجموعه شهری و خانواده هایشان برای مقابله با ویروس کرونا، مرحله اول واکسیناسیون شامل کارمندان و نیروهای خدماتی به همراه خانواده های آنها و پیمانکاران معاونت ها در منطقه ۹ با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام شد.

درآمد سالانه ۱۰۰۰ میلیاردی که شهرداری از دست داد

عصر قم - شهر: پیش‌بینی‌ها نشان می‌دهد در صورتی که نمایشگاه‌های بزرگ به شهرآفتاب منتقل می‌شد، شهرداری تهران سالانه درآمدی نزدیک به یک هزار میلیارد تومان به دست می‌آورد.

شهرفروشی خط قرمز ما است

عصر قم - شهر: شهردار تهران گفت: روال این است که در قالب طرح جامع بتوانیم بازسازی و نوسازی شهر را انجام دهیم و سرعت بخشیدن به هر چیزی که در قالب قانون باشد را حسن می دانیم؛ اما آن چیزی که تحت عنوان تراکم فروشی و شهر فروشی باشد خط قرمز ما است و به سمت آن نخواهیم رفت.

تخفیف ۳۰ درصدی در عوارض ترغیب بیشتری برای پرداخت نقدی ایجاد می کند

عصر قم - شهر: شهردار تهران گفت: پیشنهاد اولیه معاونت شهرسازی تخفیف ۲۵ درصدی برای پرداخت نقدی عوارض صدور پروانه بود اما در شورای معاونین پیشنهاد شد که اگر این تخفیف ۳۰ درصد باشد امکانی فراهم می کند که تشویق و ترغیب برای پرداخت نقدی بیشتر شود.

فعالیت مجدد سرویس های مدرسه

عصر قم - مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از ورود ۵۰۰ دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل و نقل عمومی پایتخت همزمان با آغاز سال تحصیلی خبر داد و گفت: با بازگشایی حضوری مدارس فعالیت مجدد خطوط سرویس مدرسه از سر می گیرد.

مهمتر از تصویب لوایح اجرای درست آن است

عصر قم - شهر: رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: بعضی اوقات لوایحی تصویب شده اما یا اجرا نشده یا سخت اجرا شده است. اصل بر کار کردن و برنامه ریزی درست است. قاعدتا شورایی که در ابتدای کار است نمی‌تواند در ابتدا طرح و لایحه داشته باشد.

پیگیری جدی برای احداث ۴ گرمخانه جنرال جدید

عصر قم - شهر: معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران درخصوص برنامه های آینده این معاونت در حوزه مراکز نگهداری گفت: ما باید در دوره جدید چهار گرمخانه جنرال تهران را که از گذشته طرح ریزی شده است، احداث کنیم.

کاشت ۱۰۰۰ گلدان گل دائمی با آغاز فصل پاییز

عصر قم - رئیس اداره فضای سبز شهرداری منطقه ۱۷ از کاشت بیش هزار گلدان گل دائمی با تغییر فصل در بوستان ها و فضای سبز محدوده منطقه خبر داد.

احداث حوضچه های جدید رسوبگیر در منطقه ۱۴

عصر قم - شهردار منطقه ۱۴ از احداث حوضچه های جدید رسوبگیر به منظور جلوگیری از آب گرفتگی های احتمالی معابر در آستانه فصل پاییز خبر داد.

ایجاد اولین غرفه بازیافت لاستیک در منطقه ۱۹

عصر قم - غرفه بازیافت راه اندازی شده در محله سهیل شمالی در کنار جمع آوری پسماندهای خشک شهروندان، لاستیک های فرسوده را نیز خریداری می کند.

آمادگی شهرداری تهران برای آغاز سال تحصیلی و مواجهه با فصول سرد

عصر قم - شهر: شهردار تهران گفت: هرچند آغاز سال تحصیلی به دلیل شیوع بیماری کرونا شکل جدید به خود گرفته است اما شهرداری تهران برای آغاز سال تحصیلی و در کنار آن مواجهه با فصول سرد سال آمادگی لازم را کسب خواهد کرد.

آمادگی مجلس برای کمک به شهرداری تهران/ ضرورت احیای پست قائم مقامی

عصر قم - شهر: تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در دیدار با علیرضا زاکانی شهر تهران را به عنوان الگویی برای دیگر شهرها و کلانشهرهای کشور دانسته و از شهردار تهران خواستند تا اجرای الگوی معماری ایرانی-اسلامی را در دستور کار قرار دهد.

ایجاد قرارگاهی جهت ساماندهی معتادان متجاهر و کودکان کار

عصر قم - شهردار تهران گفت: در برنامه ای کوتاه مدت ۵ قرارگاه ایجاد می شود که در وهله اول شهر نظمی در حوزه پسماند و خدمات شهری پیدا کند. بخش دیگر این است که یک قرارگاه اجتماعی درست کنیم تا معتادین متجاهر و کودکان کار و صورت های زشت شهر جمع و در عین حال درمان شود. قرارگاهی مربوط به کار فرهنگی باید ایجاد شود تا نظم پذیری و قانون مداری گسترش پیدا کند.

اجرای ۵ پروژه پیرایش شهری در جداره‌های خیابان شوش آغاز شد

عصر قم - شهردار منطقه ۱۱ تهران گفت: پروژه پیرایش پنج فضای بی دفاع شهری در خیابان شوش با هدف ارتقای سیما و منظر شهری از روز گذشته آغاز شده است و تا یک ماه آینده یکی از این پروژه ها تکمیل خواهد شد.

جان بخشی به درختان بی جان در منطقه ۲

عصر قم - معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۲ گفت: با بهره مندی از ذوق هنری هنرمندان ، درختان بی جان منطقه احیای و به المان هنری تبدیل شد.

ساير مطالب

افزایش 30 تا 90 درصدی قیمت مواد غذایی پرمصرف

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 4 شهریور 1400

دُنبه هم گران شد

آیا واقعا کار مفید کارمندان ایرانی همان 40 دقیقه معروف است؟

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 3 شهریور 1400

داروی 300 هزارتومانی قارچ سیاه 4 میلیون شد !

سهم مشاغل خانگی از تسهیلات کرونایی / وضعیت کرونایی قم اسفبار است

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 2 شهریور 1400

صادرات بنزین ایران به افغانستان از سر گرفته شد

استفاده از انجمن های گردشگری در توسعه استان قم

جدول خاموشی‌های اضطراری درقم / 2 شهریورماه

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 1 شهریور 1400

ادامه اوج گیری قیمت ها در بازار خودرو

سقوط قیمت بلیت هواپیما با کاهی تقاضای مردم

تامین منابع آبی قم نیازمند برنامه ریزی استراتژیک است

خاندوزی به عنوان  فردی متفکر، تحول‌خواه و انقلابی، برای تصدی وزارت اقتصاد مناسب است

تخصیص اعتبار ویژه به قنوات میبد

کارفرمایان قم تا 40 میلیارد ریال وام قرض الحسنه دریافت می‌کنند

کارفرمایان قم تا 40 میلیارد ریال وام قرض الحسنه دریافت می‌کنند

احیای قنات‌ها مرهم زخم کم‌آبی گلستان

کشف 170 هزار ماینر در کشور

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 31 مرداد 1400

قیمت یک کیلو برنج به 45 هزار تومان رسید

تعارض احتمالی حوزه معادن باید در فرمانداری ها حل شود

تعطیلی 7 گروه از مشاغل پرخطر تا اطلاع ثانوی

قیمت هویج از قیمت موز هم عبور کرد!

صندوق بین المللی پول، افغانستان را تحریم کرد

موج جدید افزایش مصرف با بازگشت ساعت کاری

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 30 مرداد 1400

‌جدول خاموشی‌های اضطراری قم / 30 مردادماه

قیمت این خودرو یک ماهه 80 میلیون گران شد

دلیل افزایش قیمت مرغ تا 40 هزار تومان

کاهش تقاضا برای خرید گوشت در بازار

تاخت و تاز گرانی در بازار خودرو

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 26 مرداد 1400

تعطیلی اصناف در نخستین روز محدودیت‌های کرونایی

مراکز تجاری قم تعطیل شدند

متروی قم لنگ واگن است

بهانه جدید برای گرانی گوشت جور شد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 25 مرداد 1400

قیمت اوراق مسکن افزایش یافت

واحد‌های وصول حق بیمه شعب تامین اجتماعی قم تعطیل نیستند

شناسایی یک کارخانه تولید مواد پیش ساز هروئین در قم

کاهش قیمت30 درصدی قیمت مسکن در پردیس

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 24 مرداد 1400

لیست مشاغل گروه یک تغییر کرد؛ ٢١ گروه شغلی در محدودیت جدید مجاز به فعالیت‌اند

تعطیلی بازار بزرگ تهران در تعطیلات سراسری

فهرست کامل صنوف مجاز به فعالیت در تعطیلی سراسری

راه اندازی قمارخانه اینستاگرامی به بهانه ایجاد فعالیت اقتصادی

سطح تولید جو در قم افزایش می‌یابد

طرح مانیتورینگ چاه‌های آب قم اجرا شد

تکلیف قیمت بلیت هواپیما مشخص می شود ؟

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 23 مرداد 1400

پرداخت 25 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال تا افتتاح چند طرح صنعتی درقم

احتمال کاهش قیمت هویج

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 21 مرداد 1400

کاهش مراجعه برای خرید مسکن

پروازهای مشهد از فردا نصف می شود

ادامه افزایش قیمت خودرو در بازار

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 20 مرداد 1400

‌1100 دستگاه ناوگان باری از قم به‌بندر امام اعزام شد

جدول خاموشی اضطراری در قم / 20 مردادماه

30 طرح صنعتی در قم به بهره برداری رسید

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 19 مرداد 1400

کرونا ، تقاضای هویج را سه برابر کرد

فرماندار قم: قوه قضاییه کمک تأثیرگذاری در رفع مشکلات واحدهای تولیدی دارد

یارانه نقدی مرداد چهارشنبه واریز می‌شود

25 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به‌نیازمندان قمی پرداخت شد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 18 مرداد 1400

پهنای باند مصرفی قم 7.6 درصد رشد کرد

سایت ثبت‌ نام وام ودیعه مسکن فعال شد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 17 مرداد 1400

خرید و فروش 30 میلیونی امتیاز وام ازدواج !

«معجزه آبخیزداری»|ماجرای پر آب شدن قنات باغات آستان حضرت معصومه قم با آبخیزداری

تولید 27 هزار و 516 تن گوشت در قم هدفگذاری شد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 16 مرداد 1400

افزایش بیش از 70 درصدی قیمت ماهی و کنسرو آن

سود بین بانکی 18.08 درصد شد

قیمت هویج به کیلیویی 20 هزار تومان رسید

تمدید معافیت‌ های عراق برای واردات گاز از ایران

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 13 مرداد 1400

جزئیات ممنوعیت پروازی روز پنج شنبه اعلام شد

قیمت جدید سیمان در بازار

خانه در کدام مناطق تهران ارزان شد؟

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 11 مرداد 1400

افزایش ناگهانی قیمت اقلام خوراکی در بازار

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 12 مرداد 1400

باز چرخانی، نیاز جدی صنعت آب کشور

مزایده پروژه رضوان پنجشنبه هفته جاری برگزار می شود

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 10 مرداد 1400

تکذیب افزایش قیمت 40 درصدی بلیت قطار

قیمت واقعی مرغ باید 27 هزار و 500 تومان باشد

افزایش بی سر و صدای قیمت دارو در کشور

قیمت خانه در تهران از متری 30 میلیون گذشت

پروازهای فرودگاه مهرآباد به حالت عادی بازگشت

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 9 مرداد 1400

راه حل بسیاری از نقیصه های کشور تقویت فنی و حرفه ای است

واکنش وزارت بهداشت به گرانی دارو

افزایش قیمت بلیت به ایستگاه قطار رسید

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 6 مرداد 1400